Apple Neden Bugünün Yükselen Tek Teknoloji Hissesi? – Hardware Plus

Apple Neden Bugünün Yükselen Tek Teknoloji Hissesi? – Hardware Plus

Apple hisseleri, yatırımcıların piyasa belirsizliği boyunca şirketi uygun şekilde bir yuva olarak gördüklerini göstererek, risk senetlerinin son zamanlarda Omicron varyantına ilişkin endişeler üzerine düşmesiyle salı günü %2’den fazla arttı.

Google, Amazon, Meta (yaşlı adıyla Facebook) ve ayrıca Microsoft iyilik çeşitli diğer kapsamlı piyasa değeri olan geliştirme hisseleri, daha büyük piyasa satışları nedeniyle tarih içine kayıp. Salı günü Dow Jones Iş Ortalaması 500 puandan fazla kayıp, Nasdaq kompoziti %1’in ileri ve ayrıca S&P 500 tahmini %1,4 kayıp.

Needham analisti Laura Martin verdiği demeçte, yatırımcıların salı günü Apple’a yöneldiklerini beri şirketin beklenmedik fonlar akışına yaratıcı olduğunu ve ayrıca bunun da ekonomideki her türlü bir yavaşlamaya dayanmasına ve ayrıca düşen fiyatlardan yararlanmasına izin ver verdiğini söyledi.

Martin, “Fırtınaya dayanacağını, kişisel iflas etmeyeceğini, para yönetimi sürükle yaşamayacağını bildiğiniz şirketlerde kaliteye bir tur sahip olmak” dedi ve ayrıca çeşitli diğer kapsamlı sermayeli geliştirme hisselerinin daha çok küçük firmalar {kadar} düşmediğini belirtti. Apple’ın bir kulaklık da dâhil aslında olmak üzere son zamanlarda büyümeyi kolaylaştırmak için son zamanlarda ürünler sunmak üzere konumlandığını da sözlerine ekledi. Martin, “Apple’ın toparla 5 yıldır en kapsamlı eleştirisi son zamanlarda varlık çıkmaması. Varlık hattına baktığınızda, önemli ölçüde bu gece basında, haziran ayında bir başarılı WWDC’de yükseltilmiş gerçek gözlüklerini tam olarak nasıl tanıtacakları konusunda istisnai olarak fazla uçurmak sahip olmak” dedi

Martin, Apple’ın erişilebilir ürünlerinin, önemli ölçüde de iPhone Pro modellerinin harika dönüştürme yaptığına ve ayrıca muhtemelen hizmet sağlayıcı için kapsamlı bir seçim ayı çeyreğine kaldırım açacağına dair göstergeler olduğunu söyledi. Apple, ekim ayında, program kısıtlamalarına ne olursa olsun geçmek yılki 111,4 milyar dolarlık satışın ileri ekonomik yılın aslen çeyreğinde rekor tazminat beklediğini söyledi.

Martin, “Perakendeden ürünlerin tam olarak nasıl satıldığına dair dürüst istisnai olarak harika rakamlar olay. Tabletler, önemli ölçüde de uzun kaliteli iPhone’lar, kim yılın çeyrek çeyreğinde uzun marjlara ve ayrıca hasılata yaratıcı olacaklarını söylüyor” dedi.

Apple fonlar akışını kesinlikle son zamanlarda ürünlere finansal yatırım yönetmek için kesinlikle değil, aynı anda risk senedi fiyatını düzeltildi tutmaya kullanışlı olabilecek temettüler ve ayrıca onayla satış kullanarak hissedarlara sermayeyi onayla teslim etmek için kullanır. Bernstein analisti Toni Sacconaghi kim ayın başlarında yatırımcılarla paylaştığı bir notta, Apple’ın önümüzdeki 5 uzun yıllar içine hisseleri onayla almaya ısrar etmeye devam et etmesini beklediğini söyledi.

Sacconaghi, yatırımcılara 17 Kasım tarihli bir notta, “Analizimiz, Apple’ın 2026’nın sonuna {kadar} yılda ~%3-4 oranında risk onayla satın almaya ısrar etmeye devam et edebileceğini ve ayrıca bilançosunda net kredi puanı almadan risk her temettüsünü her yıl %10 oranında artırabileceğini gösteriyor” dedi.

Apple’ın hisseleri uzun yıllar sırasında tahmini %25 arttı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Neden Bugünün Yükselen Tek Teknoloji Hissesi? – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply