APPLE | Nesini Seviyorsunuz? #3 – Hardware Plus

APPLE | Nesini Seviyorsunuz? #3 – Hardware Plus

Markaların yaptıklarını ve ayrıca beğenilen yanlarını konuştuğumuz Ayarlamak olan Nesini Seviyorsunuz’da kim yolculuk Apple konuştuk. Sonuç olarak kim seride sizden itibaren cevaplar doğrultusunda kişiye özel görüşlerimizi de belirterek pozitif bir tartışma gerçekleştirdik.


Bakmakta avantaj sahip olmak: Çevrimiçi Enjeksiyon Kartı, Apple Cep’a Eklenebilecek!


Sizden itibaren yorumlardan bazıları şu stil:

00:00 Giriş yolu

00:38 bilgi vermek politikası ve ayrıca yazılımın stabil olması

07:45Tüm sistemi oluşturan cihazların (telefon PC ek vs.) birbiriyle birleştirmek ve ayrıca sorunsuz çalışıyor olması. Bireysel dostu arayüz. Android’den daha sorunsuz katip uygulamalar.

10:03 İnsanlara yaşamanın yolu satmasını.

16:36 Satarken de finansman etmesini.

17:35 Değerini yüksek zaman dilimi korumasını ve ayrıca hızlı satılmasını.

24:23 Bilgisayarlarının dizaynını beğeniyorum ama benzer şeyi telefonları için söyleyemem.

28:15 Teknolojiyi bir uzun yıllar geriden gözlemlemek etmesine bile rakiplerini dönüşüm anlamında geride bırakmasını seviyorum.

29:17 Emojilerini ve ayrıca yükseltme desteğini.

29:59 Rutin bakım konusunda etkili olması ve ayrıca de uzun vadeli program ve ayrıca yazılımsal hataların az olması.

32:13 Ulaşamadığım, kurucu olamadığım için seviyorum. Platonik bir dostluk bize ait.

33:26 Tavuk’de çevre kurabileceğimiz sıradışı şirket olması. Bütün firmalar lansmanlarında cihazlarının mükemmel bir stil birbiriyle konuştuğunu ürünleri daha doğru kullanabileceğimizi söylüyor. Bunu söyledikten sonra bahsettikleri ürünleri Tavuk’ye getirmiyor. Bunu yapabilen sıradışı kurumsal Apple. {Pahalı} bulsam da olarak görmek etmek gerekir Tavuk’de özel Apple aracılığıyla çevre kurulabilir.

35:55 Koruma. Alışkanlık beni gözlemlemek etmesin mevzusu ne olursa olsun inanılmaz.

37:25 Apple’ın olağan bir tüketici için alıp Minimum gerekli 5 sene arkasına bakmadan kullanabilecek olmasını seviyorum. Kesinlikle bir kere parayı veriyorsun ama bundan sonra 5 sene yenisini topla aklına ne olursa olsun gelmiyor.

41:04 Video kaydı kalitesi o {kadar} çarpıcı ki, DSLR kameralara kafatası tutabiliyor. Android markaların buna yetişmesine daha yıllar sahip olmak.

43:09 Varlık ve ayrıca uygulamalarını ayrılmış kullanıcıları düşünerek tasarlamasını seviyorum. Android’te tesis hinterlandı gözünde canlandırmak okuyucular, Apple’ın Voice Over gözünde canlandırmak okuyucusundan son derece geride. Aynı şekilde kim tutumlarını web sitelerinde vs. De sürdürüyorlar ve ayrıca sorunlara e karşı anında içgüdü alıyorlar.

50:30 Ahh nerden başlasam. Ürünlerinin mükemmeliyetçi stil yenilikçi tasarlanılmasını. İOS tercih işleyen sistemleri olmasını. Kullanıcıyı mağdur etmeyen servisini seviyorum.

52:50 İnsanların parlak birbirlerine güvenmekte zorlandığı kim çağda sözü senet olan bir kurumsal. Ne {kadar} yükseltme vereceğim dediyse hepsini vermiştir. Bazı firmalar tercih Android One sistem aracılığıyla geliyoruz güncellemeleri başlangıçta siz alacaksınız, en inanılmaz siz alacaksınız, hep siz alacaksınız deyip bundan sonra ortalıktan kaybolan bir kurumsal asla asla değildir.

#Apple #AppleiPhone #iOS

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: APPLE | Nesini Seviyorsunuz? #3 – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply