Apple | NesiniSevmiyorsunuz? #3 – Hardware Plus

Apple | NesiniSevmiyorsunuz? #3 – Hardware Plus

Markaların yaptıklarını ve ayrıca hatalarını konuştuğumuz Ayarlamak olan NesiniSevmiyorsunuz un kim haftaki konuğu Apple oldu. Dolayısıyla kim seride sizden itibaren cevaplar doğrultusunda kişiye özel görüşlerimizi de belirterek hoş bir konuşma gerçekleştirdik.


İlginizi çekebilir: #NesiniSevmiyorsunuz? | Samsung


#NesiniSevmiyorsunuz serisine Apple aracılığıyla ısrar etmeye devam et ediyoruz. Apple, Tavuk’de en inanılmaz dönüştürme yapan markaların başında olay. Uzun fiyatı ve ayrıca hayal gücü yapma konusunda tüketiciler vasıtasıyla görmezden gelen kaldığı dönüm noktası aracılığıyla çeşitli kez eleştiriliyor. Bunun yakın iOS koşu sisteminin beğenilmediği ve ayrıca görmezden gelen yönlerini de belirtildiği gözlerden kaçmıyor. Yaptığımız çalışma sonrasında en inanılmaz merakla demek etiket Apple oldu.

Sizden itibaren yorumlardan bazıları:

-Rakipleri 65W ve ayrıca 120W sarji desteklerken halen 20W şarjı desteklemesi ve ayrıca pilin rakiplerine bağlı olarak çabuk bitmesi.
-Android’in rahatlığının ios da olmaması.
-Ancak 64 GB telefon üretip 11bin TL ye satmaları
-Özelleştirebilir ve ayrıca özgür olmaması. En önemlisi tabiki de fiyati önemli ölçüde iPhone 11 e 7500 tl isteyip 720p ips bir göster koymaları.
-Kağıt aktarımının ayrıntılı ve ayrıca ezici olması
-Tasarımını ufak tefek değiştirerek yüksek yılar piyasaya sürmesi
-Apple fanları.
-Tasarımda hayal gücü yapmaması.
-E-sim aktifken bir Ayrıca arayan geldiğinde diğerinde şebeke kesilmesi ve ayrıca anında satır aracılığıyla arayan yapmanın kabul edilebilir olmaması.
-Depolamak alanı seçiminde yüksek uçurum oran farkı olması.
-Devasa iPhone yeniliklerini sık 2 sürüm daha sonra yapıyorlar. Taze iPhone tanıtımlarında sık memnuniyetsiz yaşatıyor hayal gücü bazında.
-Kaşıkla verip kepçeyle alır….
-Düzenli olarak batarya kapasitesini minik koyması çeşitli diğer markalara bağlı olarak sabit edilebilirliği aşağı olması ve ayrıca bunun gittikçe daha da sabit edilemez modeller çıkarmaya ısrar etmeye devam et etmesi
-Crackli apk tarzı rutin yüklenememesi.
-Apple: Reklamı inanılmaz gerçekten iyi (PL) yapılan “Cilalı kütük”. Android kullandıktan daha sonra IPhone kullanırsanız, kim koleksiyon yok mu diye sorup duruyorsunuz. Uzmanlaşmış olarak desteklemek olmasına ne olursa olsun oran olarak günümüzün ilerisinde…
-Piyasaya tek adetler getirmesi ve ayrıca bütün bütün markalarında “aaa apple yapıyorsa bizde yapalım” demesi (suçlamak aleti ve ayrıca 3.5mm jack ın gitmesi)
-iPhone gerçekten iyi (PL) keyifli ama aksesuarları inanılmaz {pahalı}. Başarıyla geçti suçlamak kablosu almaya gittim 20.000 mAh powerbank parasıydı.
-2 haftalık Watch se göster kırıldı yapacak tesis yok, apple yenisini verelim deyip 2100TL istiyor eşek Şakası seç.
-iPhone 12 mini aracılığıyla S20 FE yurt dışı fiyatı özdeş ama Tavuk de Samsung’un Bir çift sağlam fiyatına satılması Tavuk oran politikası.
-Apple.com.tr nin Daha önce hiç bir dönem tasarruf ve benzeri kampanyaların kesinlikle asla yapmamaları.

-Fiyatları fazla şişiren markadır kendi başına… 12 pro nun dağınıklık maliyeti 406$ iken 999$ a satışa montaj?? Acaba 503$ ın ne kadarı kâr? Aradaki ücret ne {kadar}?
-Girişimci profili. “Apple sevmiyorum” dediğinde seni direk azaltılmış olmakla suçlamaları. Yazılımdan büyük baba anlamadıkları halde “Abi yazılımı son derece yieaaa” demeleri. Bir telefona ederinin 5 sağlam finansal verip bir de bunla övünebiliyor olmaları
-Telefonun arkasındaki elmayı göstericem diye göster çizen toplum tanıyorum.
-En ufak uygulamada finansal harcaman gerekmesi
-Global servislerini (tv plus, news, pay) Tavuk’ye getirmemesi ya da inanılmaz zamanın gerisinde getirmesi Fark edilir genel bakış kodlu olmaması
-Şiddetli sağlamak adımlar atarak ilerliyorlar. Kim durumun artı yönleride erişilebilir tabi cihazları daha zamanın gerisinde eskiyor, fiyatlara da motive etmek ediyor vs ama dürüst gerçek Steve Jobs ruhu görmezden gelen Apple’da.
-Kişisel gizlilik adı aşağıda bize yutturmaya çalıştığı koşu sistemi.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple | NesiniSevmiyorsunuz? #3 – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply