Apple, Netflix benzeri AppleTV+ servisini duyurdu! – Hardware Plus

Apple, Netflix benzeri AppleTV+ servisini duyurdu! – Hardware Plus

Apple, Netflix benzeri çevrimiçi video malzeme uygulaması AppleTV+’ı duyurdu. AppleTV+ aracılığıyla bir inanılmaz varyasyon, parmak şıklatmak yanı sıra belgeselle hep birlikte egzersiz yapmak içerikleri de bulunacak.


İlginizi çekebilir: Apple lig kayıt servisi Apple Arcade’i duyurdu!


Apple TV’de reklamsız kesinlikle olacak!

Dünyanın önde itibaren tasarımcı rapor anlatıcılarının taze sistem olan Apple TV+, özelleştirilmiş otantik programlara, filmlere yanı sıra belgesellere daire sahipliği yapıyor yanı sıra kim sonbaharda sizinle kesinlikle olacak. Apple’ın kayıt sistemiyle satış elemanı otantik çevrimiçi video servisi Apple TV+; Oprah Winfrey, Steven Spielberg, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Octavia Spencer, J.J. Abrams, Jason Momoa, M. Night Shyamalan yanı sıra Jon M. Chu seç dünyanın en kişilik tasarımcı sanatçılarından bazılarına ait yeni programları barındıracak. Aboneler başına kesimden uyarıcı karakterlerle tamamlandı, psikolojik yoğunluk endişe verici teşvik verici yanı sıra otantik hikayelerden bir seçkiye diledikleri yaş reklamsız olarak Apple TV uygulamasından erişebilecekler.

Apple’ın ağ Yazılım uygulaması yanı sıra Servislerinden {Sorumlu} Devlet Başkanı Temsilci Eddy Cue, “Hem elektronik kamera önünde hem de elektronik kamera {arkasında} dünyanın en harika rapor anlatıcılarının Apple TV+ olay olması bizi onurlandırıyor.” diyor. “İzleyicilere Apple TV+’ın yüz tanıtımını belirtmek konusunda inanılmaz heyecanlıyız. Sonbahardan gelen kim servisi kullanmaya başlamaları için sabırsızlanıyoruz. Apple TV+, otantik rapor anlatıcılığı açısından parmak şıklatmak yanı sıra TELEVİZYON meraklılarının bugüne {kadar} gördüğü en uzun kaliteli örnekleri sunacak.”

Apple benzer şekilde olabilir 2019’da kullanıma sunulacak Apple TV uygulamasını yanı sıra Apple TV kanallarını da duyurdu. Yeni Apple TV uygulaması, yazılım programı, parmak şıklatmak, egzersiz yapmak, haber yanı sıra daha fazlasını izlemenin birkaç yolunu sıradışı {bir yerde} topluyor. Alışkanlık iPhone, iPad, Apple TV, Mac, ihtiyatlı televizyonlar yanı sıra online konuşlandır aygıtlarında kullanılabiliyor. Kullanıcılar taze Apple TV kanallarına abone olup kim kanalları izleyebiliyor; HBO, SHOWTIME yanı sıra Starz seç özellikle istedikleri servisler için havale yapabiliyorlar. İstedikleri anda online ya da offline izleyebilecekleri kim içerikler dikkate değer görüntü yanı sıra gürültü kalitesine kurucu. Tel yanı sıra Küresel Konumlama Sistemi sağlayıcılarından egzersiz yapmak, haber yanı sıra Dünya çapında Ağ kanallarını izleyebilmelerinin ve kullanıcılar iTunes filmleri yanı sıra TV programları da satın alabiliyor. Üstelik bütün bunları taze yanı sıra özel Apple TV uygulamasından yapabiliyor.

Taze servisler eklenecek!

olabilir ayından gelen müşteriler Apple TV Kanalları arasından istediklerine abone muhtemelen; kim içerikleri Apple TV uygulamasından; Yine bir başka bir rutin, profil ya da parola kullanmadan izleyebilirler. Apple TV Kanalları orta HBO, Starz, SHOWTIME, CBS All Access, Smithsonian Channel, EPIX, Tastemade yanı sıra Noggin seç yaygın bilinen servislerin ve MTV Hits seç taze servisler de bulunuyor. Medeniyet genelinde yaş içine taze servisler de eklenecek.

Taze Apple TV uygulaması, kullanıcıların izlemeyi inanılmaz sevdiği içerikleri erişilebilir rutin yanı sıra servislerinde kişiselleştiriyor. Görüntüleme alışkanlıklarını uygun şekilde yanı sıra muazzam bir moda trendi tanıyarak 150’nin ileri online konuşlandır uygulamasından yazılım programı yanı sıra parmak şıklatmak önerileri sunuyor. Kim uygulamalar orta Amazon Prime yanı sıra Hulu’nun ve Canal+, Charter Spectrum, DIRECTV NOW yanı sıra PlayStation Vue seç ücretli TV hizmetleri de bulunuyor. Maksimum yanı sıra Altice’den Suddenlink de kim on yıl eklenecek.

Apple TV aracılığıyla sunulacak çeşitli diğer özellikler şu moda trendi:

  • Kayıt sistemiyle satış elemanı çevrimiçi video servisi Apple TV+ fiyatı yanı sıra satışa çıkmasıyla sinir detaylar sonbaharda açıklanacak.
  • Taze Apple TV uygulaması olabilir ayında iPhone, iPad yanı sıra Apple TV’de; sonbaharda ise Mac’te 100’den fazla ülkedeki müşterilere sunulacak.
  • Aile üyeleri İçi Paylaşım özelliğiyle kullanıcılar Apple TV+ aboneliğini yanı sıra Apple TV çıkış aboneliklerini paylaşabilecekler.
  • Apple TV uygulaması önümüzdeki ilkbahardan gelen Samsung marka adı ihtiyatlı televizyonlarda kullanılabilecek yanı sıra gelecekte Amazon Fire TV, LG, Roku, Sony yanı sıra VIZIO platformlarında da kullanıma sunulacak.
  • Kim yılın ilerleyen günlerinde koşullara faydalı bir VIZIO, Samsung, LG yanı sıra Sony marka adı ihtiyatlı TELEVİZYON mal sahibi müşteriler, iPhone ya da iPad’lerindeki çevrimiçi video yanı sıra çeşitli diğer içerikleri AirPlay 2 desteğine kurucu ihtiyatlı televizyonlarında özgürce oynatabilecekler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Netflix benzeri AppleTV+ servisini duyurdu! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply