Apple, Netflix benzeri bir platform oluşturacak – Hardware Plus

Apple, Netflix benzeri bir platform oluşturacak – Hardware Plus

Apple satışların düşüşe geçmesinden daha sonra çare servislerine önemi vermeye başlıyor. Kim servislerden bir birey ise Netflix benzeri bir video kaydı servisi kesinlikle olacak.


İlginizi çekebilir: Razer, Xbox One için tasarlanmiş dünyanin başlangıçta kablosuz klavye yanı sıra faresini sundu

Başlangıç ​​ içerikler üretecek


Apple’ın toparla dönemde satışlarının önemli ölçüde olması, şirketin uyguladığı sağlam maliyet politikasından kaynaklanıyor. Ucuz muadili olarak sunulan iPhone XR’ın beklenenden uzun maliyet etiketiyle çıkması kullanıcıların ilgisini yitirmesine tetikleyici oldu.

Cevap gelirleri aracılığıyla kim sorunları ötesine geçmek isteyen sağlayıcı, Netflix benzeri bir video kaydı bilgi sistem oluşturacak. Sızdırılan bilgilere bağlı olarak, 2019’un başlangıçta çeyreğinde kullanıma sunulacak. Benzer şekilde sağlayıcı, video kaydı platformunun içerinde barındıracağı içerikler için yapımcılarla iletişime tarih durumda. Böyle bir platform artırmak isteyen Apple’ın, sahip olmak olan içeriklerden ziyade otantik içerikler üretmesi gerekecek.

Kim hususta Amazon Prime yanı sıra Netflix’in zorlu işlere marka attığını biliyoruz. Apple kim konuda güvenilir olup olmayacağı mucize konusu olurken, böyle muazzam bir pazara muazzam beklentiyle girme mutsuz yaşatabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Netflix benzeri bir platform oluşturacak – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply