Apple News’ün Medya Patronu Donna Ogier Snap Inc.’e Geçti

Apple News’ün Medya Patronu Donna Ogier Snap Inc.’e Geçti

Apple News’ün medya partnerliği bölümü yöneticisi Donna Ogier, Snapchat’in Discover bölümünde çalışmak üzere Snap Inc.’e geçti.

Eskiden Apple’da satış elemanı Ogier Snapchat’e Ekim ayında geçmek yaşlı New York Post Başkanı David Brinker aracılığıyla birbirleriyle çalışacak. İkili birbirleriyle Snapchat’in web içeriği yönetimini yanı sıra gelişimini yürütecek. Bunu söyledikten sonra düzgün Ogier’in ne yapacağı belli olmasa da yayıncılarla partnerlik için çalışacağı düşünülüyor.

Discover bölümü, Snapchat’in 2015 yılında çıktığı başlangıçta günlerinden çünkü uygulamanın en büyük ilgi ana. Burada listeleniyor yayıncılar Snapchat kullanıcılarına birkaç içerikler yayınlıyor. Burada listeleniyor bir inanılmaz web içeriği yayınlandı yanı sıra Snap Inc. buradaki yazar sayısını arttırmak yanı sıra buradan ekstra tazminat ulaşmak istiyor.

Snap Inc. Discover’da yayınlanan içeriklerden 2016 yılında doğru 28 bin dolarlık tazminat elde etmek etti. Hizmet sağlayıcı şu anda de web içeriği geliştiricilerinden TELEVİZYON şovu benzeri içerikler üretmesini istiyor.  Kim programların başına bir bölümü alışkanlık içerisinde yayınlanacak yanı sıra kim içerikler lisanslanacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple News’ün Medya Patronu Donna Ogier Snap Inc.’e Geçti

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply