Apple, NextVR şirketini satın aldı! – Hardware Plus

Apple, NextVR şirketini satın aldı! – Hardware Plus

Apple, dijital gerçek şirketi NextVR’ı satın aldığını doğruladı. Sağlayıcı, fiziksel uygunluk karşılaşmaları yanı sıra konserleri dijital gerçek teknolojisiyle güçlü olarak yayınlayan NextVR için büyük ölçüde bir bütçe planı ayırdı.

İlginizi çekebilir: Huawei Matepad Pro inceleme – Android’in en mükemmel tableti gel!

2009 yılında kurulan NextVR, fiziksel uygunluk yanı sıra kıkırdayarak alanında güçlü dijital gerçek (Virtual Reality, VR) yayınları üretime odaklanan bir çerçeve olarak biliniyor. Sağlayıcı sayesinde kullanıcılar, gitme imkanı bulamadıkları etkinlikleri dijital gerçek ekipmanları sayesinde 360 derecelik güçlü yayınlar aracılığıyla izleyebiliyor yanı sıra ortamın ambiyansını yaşayabiliyorlar. NextVR’ın yayınladığı fiziksel uygunluk etkinlikleri ortasında NBA, WWE yanı sıra NHL tercih kapsamlı organizasyonlar bulunuyor.

Apple vasıtasıyla satın alınan NextVR, yetkililer internet sitesi üzerinden bir bildirmek yayınlayarak sevincini ziyaretçileriyle paylaştı. Sağlayıcı, yayınladığı duyurusunda ‘son zamanlarda bir ayrılmak giriyoruz’ diyerek, dijital gerçek platformunu oluşturmada emeği başarıyla geçti ortaklarına yanı sıra hayranlarına tanıma etti.

Apple

Basında olanaklar yerleşim bölgesi satın pikap haberi kapsamlı sonuç uyandırdı. ABD’li ilerleme devi işaret etmek konusu taşıyıcı için ne {kadar} bir rakama anlaşıldığı yasal olarak açıklanmadı. Bunu söyledikten sonra 9to5Mac‘ın paylaştığı bilgilere bağlı olarak Apple’ın NextVR için kararlı 100 bin doları gözden çıkardığı görüş ediliyor.

Apple NextVR şirketini satın almasıyla birbirleriyle, dijital yanı sıra yükseltilmiş gerçek konusundaki çalışmaları tempo kazanacak. Sağlayıcı, Apple TV + servisi sayesinde NextVR’ın kameralarıyla çekilen güçlü kurulum içerikleri pratik telefonlara yanı sıra çeşitli diğer ekranlara çıkarılması planlanan AR ya da VR cihazlarıyla iletilebilir. Apple’ın son zamanlarda hizmetlerinden bir tanesi olan TV+, bu akşam milyonlarca tüketiciye çare veriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, NextVR şirketini satın aldı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply