Apple, Nintendo Switch’e Rakip Yeni Bir Cihaz Üzerinde Çalışıyor Olabilir!

Apple, Nintendo Switch’e Rakip Yeni Bir Cihaz Üzerinde Çalışıyor Muhtemelen!

Apple, kişiye özel geliştirdiği lig servisine yaratıcı olmasına ne olursa olsun bugüne {kadar} taşınabilir konsol pazarına giriş yolu yapmadı. Yine de sağlayıcı, kim konudaki fikrini değiştirmeye başlamış tercih öyle gibi görünmek. Sızdırılan bilgiler, Apple’ın taze bir lig konsolu ileri çalıştığını gösteriyor. Firmanın, yapacağı kim ilerleme aracılığıyla lig endüstrisine güçlü bir stil giriş yolu yapma hedefinde olduğu, ortaya çıkan söylentiler orta kuruluş alıyor.


İlginizi çekebilir: OnePlus Nord 2T’nin Strateji Yönler Sızdırıldı!


Apple, Nintendo Switch’e düşman taze bir konsol mu çıkartacak?

Windows Central’dan Jez Corde, Apple’ın taşınabilen bir lig konsolu ileri önemli ölçüde bir stil çalıştığını duyurdu. Apple’ın ancak kim alanda bir tecrübesi bulunmuyor. Sonuç olarak Apple, bazı Xbox mühendislerini kendine çekmeye çalışabilir. Şirketin, Nintendo tercih sektörde kesinlikle stil üreticisi üreten bir firmanın karşısına çıkmayı hedeflemesi son derece olağanüstü bir bina ve inşaat. Eskiden ortaya çıkan bazı söylentiler, Apple’ın lig konsolu için kişiselleştirilmiş bir işlemci çipi kullanacağını gösteriyordu. Kim işlemci çipi, erişilebilir Apple çiplerinin özelleşmiş bir versiyonu kesinlikle olacak. Benzer şekilde resim tarafında, ihtiyatlı telefon modelleri için kullanılandan daha güçlendirilmiş bir patates cipsi olması potansiyel olarak gözüküyor.

Bazı raporlara bağlı olarak şirket, taze lig konsolu için kişiselleştirilmiş bir lig katoloğu oluşturuyor. Benzer şekilde bunu başlamak için farklı lig firmaları çözmek sağlamaya çalışıyor. Ancak kim firmalar aracılığıyla anlaşmaların ne düzeyde olduğu kabaca bir teknik bilgi bulunmuyor. Yine de Apple’ın kim sektöre girme konusunda tahmin edilen olduğu özel.

Apple

Apple Arcade, Apple’ın kullanıcılarına kişiselleştirilmiş olarak sunduğu video kaydı lig üyelik servisidir. Kim rutin bakım, 19 Eylül 2019’da gerçekleşen teklif aracılığıyla kullanıcıların karşısına başlangıçta kez sonuç. Yeni yapı, pozitif bir aylık kazanç karşılığında farklı video kaydı oyunlarına erişim elde edin hizmeti sağlıyor. Apple Arcade, iOS 13, tvOS 13, iPadOS 13, macOS Catalina yanı sıra üstü çalışma sistemlerinde kesinlikle stil çalışıyor. Kim üyelik servisi, hem vatandaş hem de aile üyeleri planları aracılığıyla aylık yanı sıra her yıl olarak farklı seçenekler sunmakta. Benzer şekilde yapı, pazarlama yanı sıra rutin içi satın pikap tercih yönler barındırmıyor. Kullanıcılar, Arcade aracılığıyla Playstation yanı sıra Xbox gamepadlerini de birleştirmek stil kullanabilmekte. Sağlayıcı, Arcade sistem için 500 bin dolardan fazla finansal yatırım yaptı. Şu anda ise şirket, lig konsolu pazarına giriş yolu yaparak kim yatırımını değerlendirmeyi hedefliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Nintendo Switch’e Rakip Yeni Bir Cihaz Üzerinde Çalışıyor Olabilir!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply