Apple Ödüllü Shot on iPhone Yarışmasını Duyurdu – Hardware Plus

Apple Ödüllü Shot on iPhone Yarışmasını Duyurdu – Hardware Plus

AppleShot on iPhone” Challenge için iPhone aracılığıyla çektiğiniz en mükemmel makro fotoğraflarınızı paylaşın.

Apple, 2022’yi taze bir “iPhone’la çekildi” yarışmasıyla başlatıyor. Kim on yıl Apple, iPhone 13 Pro ve ayrıca iPhone 13 Pro Max kullanıcılarını en mükemmel makro fotoğraflarını paylaşmaya hoş geldiniz ediyor.


İlginizi çekebilir: 3. Dozaj Covid 19 Aşısı Daha yaşlı İnsanları Sadece nasıl Etkiliyor?


Apple iPhone 13 Pro ya da iPhone 13 Pro Max mal sahibi herhangi bir birey Shot on iPhone yarışmasına katılabilir.

Kim rekabet, kesinlikle makro fotoğraflara odaklanıyor; kim da, taze iPhone 13 Pro ve ayrıca iPhone 13 Pro Max‘i kullanmanız gerekeceği anlamına olay. Bunlar zaten makro çekimler için ultra büyük kamerayı kullanan tuhaf iPhone modelleri.

Apple, makro fotoğraflar için Shot on iPhone yarışması aracılığıyla iPhone 13 Pro ve ayrıca iPhone 13 Pro Max kullanıcılarını minik detayları önemli ve ayrıca doğru fotoğraflamaya hoş geldiniz ediyor. Bugünden gelen başlayan rekabet 16 Şubat 2022’ye {kadar} ısrar edecek. Kazananlar Nisan ayında açıklanacak.

iPhone 13 Pro varlık ailesi, şimdiye {kadar} bir iPhone’da kuruluş yerleşim bölgesi en güçlendirilmiş elektronik kamera sistemine kurucu. Üstelik kullanıcılar başlangıçta kez 2 santimetre yoğunlaşmak uzaklığıyla net ve ayrıca ilginç fotoğraflar çekebiliyorlar. Apple, sizi makro yakalama özelliğini kutlamayı amaçlayan kim yarışmaya git için iPhone 13 Pro ve ayrıca iPhone 13 Pro Max aracılığıyla çektiğiniz Sevilen makro fotoğraflarınızı #ShotoniPhone ve ayrıca #iPhonemacrochallenge etiketlerini aracılığıyla Instagram ve ayrıca Twitter’da paylaşmaya hoş geldiniz ediyor. Sektördeki ve ayrıca Apple’daki uzmanlardan dahil bir jüri sistemi, dünyanın başına yerinden gönderilen fotoğrafları değerlendirip galip 10 fotoğrafı belirleyecek. Galip fotoğraflar Apple Newsroom’daki bir müze ve ayrıca apple.com/tr sayfasının ve Apple Instagram (@apple) ve ayrıca çeşitli diğer yetkililer Apple hesaplarında kutlanacak. Galip fotoğraflar çevrimiçi kampanyalarda, Apple Store’larda, reklam ve pazarlama panolarında ya da herkese belirgin bir resim sergisinde de kuruluş alabilecek.

Apple bunlara ek olarak, kazananları çalışmaları için tazmin edeceğini ve ayrıca kim sıralama fotoğrafların Apple reklam kanallarında kullanılması için galip 10 fotoğrafçıya yetki vermek ücreti ödeyeceğini vaat ediyor. Apple, fotoğrafçıların görsellerinin haklarını elinde tutacağını, yine de yarışmaya katılarak Apple‘a bir on yıl sırasında telif tamamen ücretsiz, küresel, tavsiye alınamaz, münhasır olmayan bir yetki vermek vermiş olacaklarını söylüyor.

Shot On iPhone
Tim Cook’un 2016’da yarışmaya katıldığı fotoğrafı doğru bir mutsuz olmuştu ve ayrıca ancak bonus teklifi alamamıştı

Apple, kim yarışmaya git isteyen iPhone 13 Pro ve ayrıca iPhone 13 Pro Max kullanıcıları için de bazı yardım verdi

  • Konunuza yaklaştığınızdan emin olun – 2 santimetreye (kararlı bir inç) {kadar} yaklaşabilirsiniz.
  • Anahtar yoğunlaşmak noktasını çerçevenin merkezine Yerel alan bir yere yerleştirin, bunu göz önünde bulundurarak orası iPhone’da makro yakalama yaparken en usta yoğunlaşmak noktasıdır.
  • Kendinden emin bir netleme noktası ayarlamak için vizörde bir alana dokunma.
  • Ultra Büyük kambur alanını tuzak için 0,5x’te yakalama yapın ya da daha tamamen çerçeveleme için 1x’te yakalama yapmayı deneyin; iPhone, siz yaklaştıkça 1x çerçevelemeyi korurken kameraları esasen değiştirir.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Apple Ödüllü Shot on iPhone Yarışmasını Duyurdu – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply