Apple olmasaymış Android’de dokunmatik ekran olmayacakmış meğerse – Hardware Plus

Apple olmasaymış Android’de dokunmatik ekran olmayacakmış meğerse – Hardware Plus

Sizlere geçtiğimiz haftalarda Apple-Samsung davası için Samsung’un taze hamlesini açıklamıştık. Kim hamle Anroid yapımcı Google’ı kürsüye çıkartıp işleyen sisteminin iOS’tan çalıntı olmadığını kanıtlamaktı.

Kim teknik samsung’un ne {kadar} işine iyi bir şey ancak bilinmez yine de Google’ın kürsüde olması Anroid kabaca bilinmiyor bazı gerçekleri de tarih yüzüne çıkarttı. Bunlardan bir tanesi de dokunmatik ekran desteği.

2006 yılında Android ileri çalışırken Google’ın aklında dokunmaktik erkan namına bir faktör yokmuş. Organizasyon telefonlarını aslında tuşlardan özellikli bir girdi sistemi aracılığıyla tasarlamayı düşünmüş. Davada çıkan dosyalarda “Öğe (Android) elde edilebilir aslında tuş kullanımına faydalı bir moda tasarlandı yine de kim yapısal Kendi gelecekte bir dokunmatik erkan desteği verilmesine meydan okuma kesinlikle olacak yapıda kesinlikle değil” şeklinde faktör belirtilmiş.

2006 yılında kuruldu dökümanda Androd’in hem donanımsal hem de yazılımsal pek şaşırtıcı bir şekilde özelliği olanaklar alırken bunlar sağa ayarlanabilir depolama alanı hafızası, üçünü kutlama davranış desteği, widget’lar, notifikasyonlar yanı sıra bütün Google servisleri bulunuyor. iPhone’un duyurusu aracılığıyla Anroid yazılımının gerekliliklerinin tamamlanması ortasında ise dokunmatik ekran girdisi özel desteklemekle kalmıyor bir dizi dokunmatik bir gereksinim haline olay.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple olmasaymış Android’de dokunmatik ekran olmayacakmış meğerse – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply