Apple One, bütün Apple servislerini birleştirecek – Hardware Plus

Apple One, bütün Apple servislerini birleştirecek – Hardware Plus

Apple kullanıcılara taze kayıt sistemleri sunmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Kayıt servisleri başına geçmek zaman sayılarını arttırırken Apple da rekabette onayla kalmıyor. Apple, hemen şimdi de bütün servislerini garip kayıt aşağıda toplayacak bir bakım ileri çalışıyor. Kim taze kayıt servisinin adı Apple One kesinlikle olacak.


İlginizi çekebilir: Apple, Microsoft xCloud yanı sıra Google Stadia’ya ‘bir şartla’ için mümkün kılmak verecek!


Apple One, Apple Music kodlarında ortaya sonuç

Apple Music yanı sıra iCloud başta aslında olmak üzere kayıt servislerini yıllardır sunan Apple, taze servisler de eklemekten onayla kalmıyor. Netflix’e, meydan okuyucu aslında olmak için Apple TV+’ı çıkarıp ünlü kişilik süpervizör yanı sıra oyuncularla kapsamlı girişim birlikleri yapmışlardı. Lig tarafında ise Arcade isimli servisi sunmuş yanı sıra cep telefonu oyunlara benzersiz bir {soluk} getirmişlerdi. Yine de bir süredir kullanıcılar bakım çokluğundan yaygara etmeye başladılar. Bütün servislere farklı farklı abone aslında olmak bir külfet haline geldi. Şikayetlere kulak veren Apple, bütün abonelikleri birleştirecek olan taze bir bakım ileri çalışmaya başladı. Taze bakım, Apple Music’in Android uygulamasının 3.4.0 versiyonlu APK’sının kodlarında ortaya sonuç.

”string name=”applemusic_with_aristotle_subtext”>Included in Apple One %s</string>” yanı sıra “<string name=”aristotle_main_subtext”>Subscription Bundle %s</string>”

“<string name=”aristotle_main_more_info”>Your Apple Music subscription will be included in Apple One starting %s. You will monitör be charged for both subscriptions.</string>”

Kodlarda ortaya çıkan ”You will monitör be charged for both subscriptions” ibaresinden aboneliklere farklı bir havale daha yapılmayacağını anlıyoruz. Ortaya çıkan çeşitli diğer kodlara bağlı olarak aboneliklerin tamamen Apple ekipman üzerinden gerçekleştirilebileceği uyar çekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple One, bütün Apple servislerini birleştirecek – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply