Apple otonom araç projesi emin ellerde! – Hardware Plus

Apple otonom araç projesi emin ellerde! – Hardware Plus

Apple, otonom araç projesini Siri departmanından {sorumlu} başkanı John Giannandrea’ya getir etti. Google’ın bakmak motoru ve ayrıca insan yapımı bilgi bölümünün modası geçmiş başkanı olan Giannandrea, Siri tarafında da tamamen işlere marka atmıştı.


İlginizi çekebilir; Apple, bir ek lisans davası aracılığıyla gündemde!


Hey Siri, arabamı sür!

Bloomberg’e bağlı olarak Apple, otonom otomobil projesiyle sinir istatistikler yapmaya işlem. Ekibin mühendisleri, şirketin insan yapımı bilgi başkanı ve ayrıca hepsi birden gürültü tabanlı çevrimiçi asistanı Siri’yi de denetleyen John Giannandrea’yla beraber çalışacaklar.

Google’ın bakmak ve ayrıca insan yapımı bilgi birimlerinden {sorumlu} modası geçmiş başkanı Giannandrea, Apple’a 2018 yılında katıldı. Bilgisayarlarda kullanımı ve ayrıca davranış dillerine takip hale gelmesi demek insan yapımı bilgi alanında büyük adımlar atmaya başladı. Önemli ölçüde daha büyük hale itibaren insan yapımı bilgi alanlarında yıllarca geliştirmek kaydetmeye satış elemanı Apple için muazzam bir gelir olarak görülüyordu. Giannandrea, ekipman öğrenimi ve ayrıca insan yapımı bilgi stratejisinin lideri olarak belirlemek Tim Cook’a söylenti veriyor.

Apple’ın muhtemelen Dev Projesi yaklaşık pek bir faktör tanıdık olmayan. Rakiplerinin çoğunun karşı sağlayıcı, Kaliforniya’da eleme süreci ettiği sürücüsüz otomobiller konusunda tamamlayınız bilgiler paylaşmıyor. Personel tarafında da ağızlarını yalnızca tutmalarını tembihliyor. Başlarda çok kendi kendini süren bir araba yenileme hedefiyle ayrılmak çıkan sağlayıcı için daha sonra planlar değişmiş durumda. Apple, Volkswagen iyilik araba üreticileriyle yazılım programı tarafında ittifak kuruyor. Kim birliktelik vaktinden önce aşamalarda bileşenler tarafında da ısrar edebilir.

2019’da Çin vatandaşı bir Apple çalışanı, FBI vasıtasıyla şirketin otonom araba projesiyle sinir ofis sırları çalmaya teşebbüs etmekle suçlandı. Kim, toparla 7 ayda bir sağlayıcı çalışanının sırları çalmaya çalışmakla sinir anında kez suçlanışıydı. Taşıyıcı benzer şekilde kampanya üzerine satış elemanı tahmini 200 çalışanını işten çıkardı.

Haziran 2019’da sağlayıcı, sürücüsüz yöntemler (PL) üzerine istatistikler yapan start-up Drive.ai’yi satın aldı. Otonom arabaları da harmanlanmış aslında olmak üzere şirketin varlıklarını bünyesine kattı ve ayrıca mühendislerinin çoğunu belirlemek Drive.ai’den uzakta tuttu. Kim yılın başlarında Apple, California Motorlu Yöntemler (PL) Departmanı’na şirketin 2019’da kamuya görünür geçit testlerini büyük ölçüde moda trendi düşürdüğünü gösteren bir söylenti sundu. 2018’de tahmini 80.000 mil geçit katettikten daha sonra, sağlayıcı 2019’da tamamen 7.544 mil geçit katetti.

Apple’ın piyasada bulundu uzmanlaşmış ürünler konusundaki yeteneklerine bakıldığında otonom yöntemler (PL) konusunda ne iyilik gelişmeler göstereceği kullanıcılar vasıtasıyla merakla bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple otonom araç projesi emin ellerde! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply