Apple oyun abonelik servisi Apple Arcade’i duyurdu!

Apple oyun abonelik servisi Apple Arcade’i duyurdu!

Apple; cep telefonu, masaüstü yanı sıra oturma odası için dünyanın başlangıçta oyun aboneliği servisi Apple Arcade’i duyurdu.


İlginizi çekebilir: Xiaomi 100 Watt’lık Derhal Ima etmek Geliştirdi!


Pazarlama olmayacak!

Apple bu gece, taze oyun aboneliği servisi Apple Arcade’i duyurdu. 100’den fazla taze yanı sıra kişiselleştirilmiş oyun içerecek serviste Hironobu Sakaguchi, Ken Wong, Will Wright yanı sıra daha sayısız yıldız yapımcıya ait başlangıç ​​ oyunlar kuruluş alacak. Apple Arcade oyunları, başına yaştan oyuncunun ilgisini çekecek orijinallik, yüksek kalite, hayal gücü yanı sıra kıkırdama kriterlerine bağlı olarak kişiselleştirilmiş olarak derlenecek. Bireysel gizliliğine kullanışlılık veren bir çerçeve olan Apple Arcade, müşterilerine kişiselleştirilmiş olarak karar vermek oyun koleksiyonunda diledikleri video oyunu risk özgürlüğü sunacak. Tamamı oynanabilir bir stil sunulacak olan oyunlarda, reklam ve pazarlama ya da reklam ve pazarlama takibi olmayacak yanı sıra hiçbir başka satın alım yapılması gerekmeyecek.

Ücretli yanı sıra tamamen ücretsiz tahmini 300.000 oyun ilgili App Store, dünyanın en güvenilir yanı sıra güçlü oyun sistem. Pazarlama ya da rutin içi satın alımlarla desteklenen tamamen ücretsiz oyunlar, dünyanın 4 bir tarafında milyonlarca müşteri vasıtasıyla oynanıyor. Ücretli oyunlar normalde kim oyunları oynayanlar vasıtasıyla beğeniyle karşılanıyor yanı sıra seviliyor. Bunu söyledikten sonra tamamen ücretsiz oyunlarla mücadele etmeleri sinir bozucu olduğu için en mükemmel ücretli oyunlar ne olursa olsun özellikle minik bir kitleyle izole edilip saklanmış kalıyor. Apple Arcade, tuhaf bir aboneliğe kurucu olmanın getirdiği rahatlatmak sayesinde, App Store’un bir milyardan fazla oyun müşterisini kim oyunlarla buluşturacak. Apple Arcade, App Store’da bulundu aslında şaşırtıcı bir şekilde tanınmış olan tamamen ücretsiz oyun kataloğunu olağanüstü bir biçimde tamamlayacak yanı sıra iOS’u başına yaştan yıldızcık için ana oyun sistem haline getirecek.

Apple, Apple Arcade’de kuruluş alacak oyunları kişiselleştirilmiş olarak seçmekle kalmıyor, hepsi birden yenileme maliyetlerine de katkıda bulunuyor yanı sıra oyunları canlı geçirmek için yapımcılarla çok yakından şirket birliği yapıyor. Dünyanın en beğenilen oyun geliştiricilerinden bazıları vasıtasıyla geliştirilen Apple Arcade oyunları, müşterileri şaşırtıcı bir şekilde neşeli oyun mekanikleri yanı sıra sürükleyici hikayeleriyle eğlendirecek, başlangıç ​​ görselleri yanı sıra müzikleriyle de görselleştirmek güçlerini harekete geçirecek. Bakım; Annapurna Interactive, Bossa Studios, Cartoon Network, Finji, Giant Squid, Klei Entertainment, Konami, LEGO, Mistwalker Corporation, SEGA, Snowman, ustwo yanı sıra daha onlarca geliştiricinin oyunlarını içerecek.

“Apple Arcade son derece seveceksiniz”

“App Store, dünyanın en önemli yanı sıra en güvenilir oyun sistem. Şu anda cep telefonu, masaüstü yanı sıra oturma odası için dünyanın başlangıçta oyun aboneliği servisi Apple Arcade aracılığıyla oyunları yeni bir boyuta taşıyoruz.” diyen Apple’ın Global Pazarlamadan {Sorumlu} Devlet Başkanı Değiştirme Phil Schiller sözlerini şöyle sürdürdü: “iPhone, iPad, Mac yanı sıra Apple TV’de oynanabilen yeni başlangıç ​​ oyunlar beste için dünyanın en inovatif oyun geliştiricilerinden bazılarıyla hep birlikte çalışıyoruz. Aileler için heyecan verici oyunlar sunacak olan Apple Arcade, kullanıcıların gizliliğine olarak görmek duyacak, hiçbir reklam ve pazarlama içermeyecek yanı sıra başka satın satış gerektirmeyecek. Başına yaştan oyuncunun Apple Arcade’i son derece seveceğini düşünüyoruz.”

Apple Arcade; çeşitli diğer cep telefonu platformların yanı sıra abonelik servislerinin hiçbirinde kuruluş almayacak yeni bir oyun koleksiyonuna erişmenin inovatif bir yolunu sağlıyor. Oyuncular, başına oyun için, oynamaya başlamadan daha önce geri ödeme gerçekleştirmek yerine Apple Arcade aboneliği sayesinde, hiçbir cesaret almadan bakım kapsamında istedikleri video oyunu risk fırsatına kurucu olacaklar. Başına oyun; bütün oyun mekanik, bilgi yanı sıra bilgi harmanlanmış, oyun deneyiminin tamamına erişilebilirlik sunacağı için hiçbir başka satın alım da gerekmeyecek. Oyunların tümü offline olarak da oynanabilecek, bunlara ek olarak çok, oyun kumandalarını da destekleyecek. Aboneler Apple Arcade oyunlarını iPhone, iPad, Mac yanı sıra Apple TV’lerinde oynayabilecekleri için, aygıt değiştirseler ne olursa olsun oyuna kaldıkları yerden oyalanmak edebilecekler. Servise sıklıkla olarak taze oyunlar eklenecek.

Apple Arcade, 2019 sonbaharında 150’den fazla ülkede iOS, macOS yanı sıra tvOS’taki App Store’da taze bir dönüş olarak sunulacak. Apple Arcade’de meydana isteyen geliştiriciler developer.apple.com/apple-arcade adresini oturum, toplantı, celse edebilirler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple oyun abonelik servisi Apple Arcade’i duyurdu!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply