Apple, oyunculara yönelik yeni bir Mac duyurabilir! – Hardware Plus

Apple, oyunculara yönelik yeni bir Mac duyurabilir! – Hardware Plus

Sonuçlandırmak dönemde bilgisayar sistemi üreticilerinin devasa bir kısmı oyunculara yönelik ürünleriyle uyar çekiyor. Apple ise şimdiye {kadar} kim hinterlandı çevresinde rahat kalmayı arzu etmişti. Cupertino merkezli geliştirme devi, önümüzdeki on yıl e-egzersiz yapmak oyuncularına yönelik yeni bir Mac ürünü duyurabilir!


İlginizi Çekebilir: Bir gecede Atiye (The Gift) bitirdik! Ne düşünüyoruz?


Apple, 2020 için yıldızcık odaklı yeni bir Mac ürünü planlıyor!

Apple’a bölgesel bir kaynağın ortaya attığı muhtemelen, genişleyen yıldızcık pazarına harcama gerçekleştirmek isteyen şirket kim alanı 2020 planlarına harmanlanmış etti. Ayrıntıları yaklaşık her türlü bir strateji uzmanlık bulunmayan ürünün Mac cihazı olacağı söyleniyor. Kim da bölgesel gelecekte “lig sınıfı” iMac veya MacBook görebileceğimiz anlamına olay.

Rapora bağlı olarak e-egzersiz yapmak alanındaki deneyimli oyuncuları hedefleyen yeni öğe, kim alanda katip lig geliştiricilerini de ekosistemine çekmeyi amaçlıyor. Önemli ölçüde Arcade servisini dönüştürmek için acımasız kampanya harcayan Apple’ın yeni öğe aracılığıyla kim kozu düzgün moda trendi kiralama istediği bildiriliyor. Bunun ve ayrıca oyunculara odaklı Mac ürünü için AMD aracılığıyla ısmarlama bir fotoğraf yongası geliştirileceği de uyar çekiyor. Bilindiği üzere son zamanlarda Mac Pro modelinde AMD’nin yoğun Radeon Pro göster kartları arzu edilmişti.

Önümüzdeki on yıl Insan Geliştiriciler Konferansı’nda büyük detaylarının paylaşılmasının beklendiği öğe, beklenildiği üzere oran konusunda pek de çok rekabetçi olmayacak. MacOS işleyen sistemli başlangıçta yıldızcık bilgisayarının 5000$ civarında bir oran etiketinin olacağı kambur ediliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, oyunculara yönelik yeni bir Mac duyurabilir! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply