Apple, özel iPhone’ları göndermeye başladı! – Hardware Plus

Apple, özel iPhone’ları göndermeye başladı! – Hardware Plus

Apple, aslen kez Temmuz ayında duyurduğu kod yönetici özellikleriyle donatılmış ve ayrıca özel olarak yapılandırılmış iPhone’ları, sahiplerine göndermeye başladığını bildirdi.


İlginizi çekebilir: Son zamanlarda Apple TV lig deneyimine odaklanacak

Apple Gözetim Soruşturma Cihazı Eğitim kursu

Geçtiğimiz aylarda taşıyıcı, koruma araştırmalarını ile yardım için kod yönetici ve ayrıca şart politikaları aracılığıyla donatılmış, özel olarak yapılandırılmış dikkate değer iPhone’lar ürettiğini duyurmuştu. Kim telefonları kullanıcılara temin etmek için de Apple Gözetim Soruşturma Cihazı Eğitim kursu’nın başlatıldığını bildirmişti.

Sağlayıcı, bu gece itibariyle kim özel iPhone’ları alacak olan aslen araştırmacıları bilgilendirdi ve ayrıca cihazların beklenmedik bir şekilde gönderileceğini söyledi. Yazılım uygulaması şartlarına bağlı olarak, özel dedektif katılımcılara ödünç bunu göz önünde bulundurarak iPhone’ların bir her yıl birlikte çalışmak süresi gidiyor, bunu söyledikten sonra daha daha sonra kim zaman dilimi uzatılabilecek.

Gözetim Soruşturma Cihazı Eğitim kursu’nın amacı, iOS’un güvenliğini daha da iyileştirmek ve ayrıca bir en uygun seviyeye ambar. Apple, koruma araştırmacılarının katkılarının, şirketin “tüketiciler için güvenliği geliştirmek” hedefine ulaşmasına pratik olacağına inanıyor. Hepsi birden taşıyıcı, gizlice araştırmacılarla işbirliğine gerçekten değer verdiğini ve ayrıca Apple platformlarında yaptıkları çalışmaları saygı ettiğini söylüyor.

Kim iPhone’lar tetikleyici özel?

Apple’ın sağlayacağı kim iPhone’lar, bizim kullandığımız müşteri cihazlarına bağlı olarak çok çok daha az sınırlandırılmış ve ayrıca kim da araştırmacıların büyük ölçüde koruma açıklarını bulmalarını kolaylaştıracak. Gönderilecek ekipman, iOS’un en toparla sürümüne ve ayrıca belediye donanıma kurucu imalat telefonlarına olabildiğince bölgesel ekipman gidiyor. Araştırmacıların soruşturma yürütmek için telefonları jailbreak yapmaları da gerekmeyecek, kim da çerçeve koruma özelliklerini araştırmalarına ve ayrıca koşu sistemini eleme süreci etmek istedikleri araçları çalıştırabilmelerine olanak sağlayacak.

Yazılım uygulaması katılımcıları, Katıl amacıyla önemli belgelere ve ayrıca Apple mühendislerinin de bulunduğu özel bir foruma erişim sağlamak sağlayabiliyor. Gözetim Soruşturma Cihazı Eğitim kursu, yanlışlık fayda eğitim kursu aracılığıyla birbirleriyle çalışıyor, bu nedenle koruma açıklarını bul eden araştırmacılar 1,5 bin dolara {kadar} yerleşim alabilecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, özel iPhone’ları göndermeye başladı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply