Apple Parlatma Bezi Parçalarına Ayrıldı – Hardware Plus

Apple Parlatma Bezi Parçalarına Ayrıldı – Hardware Plus

Tavuk’de 200 TL, ABD’de 20 para değerindeki Apple Parlatma Bezi, iFixit vasıtasıyla inceleme ve ayrıca itiraz amacıyla parçalarına ayrıldı. İncelemeden çıkan gözden geçirmek ise ismine zıt moda Daha önce hiç de fantastik kesinlikle değil. Üstelik 20 dolardan Daha önce hiç de fantastik kesinlikle değil.

Apple’ın 2 tam hafta daha önce gerçekleştirdiği etkinlikten sonradan huzurlu sedasız satışa çıkartılan 200 TL ücret etiketine kurucu parlatma bezi insan vasıtasıyla fazlasıyla cevap vermek çekmişti. Geliştirme düzeltildi edilebilirlik ölçme ve ayrıca inceleme web sitesi iFixit ise tepkisini bir tane daha bir yoldan göstermiş gözüküyor. Macbook Pro’nun içini açarak inceleyen iFixit ekibi hızını alamamış ve ayrıca Apple’ın parlatma bezine de giriş yolu yapmış. Olaydan haberiniz yoksa hatırlatalım Apple 200 TL’ye cihazlarınızı silebilmeniz için bez parçası satmaya başladı.

New York Times vasıtasıyla belirtilene bağlı olarak 6.3 inç kare alana kurucu Apple logolu bez parçası şimdiden siparişleri alınıyor. Yine de Apple ağ sitesinde söylenene bağlı olarak 10-12 tam hafta sonradan gönderimi yapılıyor. Kim da eğer şu anda satın alma ederseniz ürünü 7 Aralık aracılığıyla 21 Aralık 2022 tarihleri ile çevrili bir yaş taşımak alacaksınız. Eğer ki parlatma bezi aracılığıyla aynı zamanda satışa giren taze MacBook Pro’lardan her türlü birini şu anda satın alma verirseniz 4-5 tam hafta gidiyor. Kim da taze MacBook’unuzu temizleyemeden geçirmek durumunda kalacağınız en mükemmel ihtimalle 5 tam hafta niyet etmek. Bütün dürüstlüğümle REZALET.

iFixit vasıtasıyla yapılan Apple parlatma bezinin parçalanmasına dikkate alın isteyenler çoğunlukla fazlasıyla sıkıcı MacBook’ların incelemelerini ve ayrıca topluluk parçalarının görsellerini geçerek aşağılara inmek durumunda. Bunu yaptığınızda da bez parçası aracılığıyla stresli felsefi incelemelere ulaşıyorsunuz. Kim incelemelere bezin topluluk yapısının mikroskop görüntüsü de karışık. İncelemenin sonucunda anlaşılıyor ki pratikte bez, Bir çift benzersiz bezin birbirine yapıştırılmasından oluşuyor. Bilindik mikro fiber bezlerle karşılaştırılması da yapılıyor ama kapsamlı bir ayrım bulunamıyor.

MacBook Pro’lar iFixit incelemesinde düzeltildi edilebilirlik olarak hakiki bir derecelendirme alsa da Apple logolu Parlatma Bezi maalesef düzeltildi edilebilirlik konusunda 10 üzerinden 0 derecelendirme alıyor. Kim rahatsızlık da bütün dürüstlüğümle bir hayal kırıklığına uğrat beri bir moda yer almak da parlatma beziniz yaralamak veya incitmek görürse yenisinin gelmesi için düzeltmek bir kaç ay daha beklemeniz gerekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Parlatma Bezi Parçalarına Ayrıldı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply