Apple patlayan AirPods’u inceliyor – Hardware Plus

Apple patlayan AirPods’u inceliyor – Hardware Plus

Geçtiğimiz tam hafta Florida’da yaşan Jason Colon‘ın kullandığı Apple AirPods, daha önce çalışmayı bıraktı yanı sıra daha daha sonra da cihazdan beyaz renkli dumanlar sonuç.

Tabii ki bunun ortalama bir faktör olmadığını farkeden tatlım, o sırada fiziksel uygunluk salonundaydı yanı sıra birdenbire kulaklığı doldurulmamış bulduğu bir yere bırakıp içgörü çağırdı. Döndüğünde ise AirPods‘un bir tekinin eridiğini varyasyon etti. Konuyla gergin konuşan Jason Colon “Eğer kulağımda olsaydı ne olurdu bilemiyorum. Eğer takmaya ısrar etmeye devam et etseydim muazzam ihtimalle kulağım yanabilirdi” diyor.

İlginizi çekebilir: Huawei Mate 10 Pro’nun her gelmeyen kalmadı

Patlayan AirPods için araştırma çalışması başlatıldı

Ancak sözünü ettiğimiz olayın sebep yaşandığı bilinmeyen. Olayın televizyona taşınmasının ardından bir ana sebep yapan Apple, Colon aracılığıyla görüşme halinde olduklarını yanı sıra sebep ürünün ateş aldığıyla gergin araştırma çalışması başlattıklarını açıkladı.

Toparla yıllarda maalesef patlayan ya da ateş hinterlandı sayısız teknik varlık görüyoruz. Iyi haber kim haberde Jason Colon varlık ateş almadan durumu varyasyon etmiş yanı sıra her türlü bir Kişisel yaralanma olmadan olayı atlatabilmiş. Bakalım Apple’ın araştırmasından daha sonra patlamanın altından ne tercih bir sebep çıkacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple patlayan AirPods’u inceliyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply