Apple Pay bazı kullanıcılardan iki kat para çekti – Hardware Plus

Apple Pay bazı kullanıcılardan iki kat para çekti – Hardware Plus

Kim tam hafta başı kullanıma açılan Apple Pay, bildiğiniz tercih iPhone 6 yanı sıra iPhone 6 Plus kullanıcılarının özel telefonlarıyla yüzlerce özel noktada satın alma yapabilmelerine imkan veriyor. Bunu söyledikten sonra Apple Pay’in kullanıma açılmasından daha sonra bazı kullanıcıların ödemelerinin iki kere yansıdığı haberleri yükseliyor.

CNN muhabiri Samuel Burke‘nin bizzat her itibaren kim hastalık, muhabirin Bank of America hesabının bağlantılı olduğu Apple Pay ödemesi sonucu yaşanmış. Burke bankasıyla irtibata geçtiğinde kim problemin Apple Pay’den kaynaklandığı yanı sıra Apple aracılığıyla irtibata geçmesi gerektiği bilgisi verilmiş.

Apple’ın yatırımcı hizmetleriyle görüşen Burke, “bizim yapabileceğimiz bir nokta yok. Bankanızla kim problemi çözmelisiniz” cevabını almış. Başına iki tarafında suçu diğerine attığını ayar Burke, “Kim başına müşterinin kabusudur, başına iki şirketin de  yatırımcı hizmetleri çeşitli diğer şirketle görüşmemi söylüyor” açıklamasını yaptı.

aple

Bir zaman çerçevesi Apple yanı sıra bankanın yatırımcı hizmetleri ortasında gidip itibaren Burke’nin parası en bir noktada finans kurumu vasıtasıyla desteklemek ödenmiş.

Başına taze sistemde olduğu tercih Apple Pay’de de böyle ikilem olması sıradan diyor, çeşitli diğer kullanıcıların kim tarz bir olayla karşılaşmamasını umuyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Pay bazı kullanıcılardan iki kat para çekti – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply