Apple, pil kapasitesi ve pil ömrünü arttırmayı hedefliyor!

Apple, pil kapasitesi ve pil ömrünü arttırmayı hedefliyor!

ABD Lisans ve Endüstriyel Şirket Ofisi, geçtiğimiz perşembe günü Apple‘ın en toparla patentlerinden bazılarını yasal olarak açıkladı. Listeleme, pil ömrünü genişletmek için geliştirilen pil teknolojileri aracılığıyla endişeli 3 türünün tek örneği lisans içeriyor. Benzer şekilde son zamanlarda patentler, pil kapasitesinde de genişletmek sağlayacak. Boyutların küçülmesine karşın kapasitede genişletmek olması, Apple‘ın yaşadığı batarya kapasitesi sorunlarını aşmasına kullanışlı olacaktır. Kim, cihazı daha taşınabilen bir hale getirecek ve bireysel güvenliğini arttıracak.


İlginizi çekebilir: Huawei P50, uzun yüksek kalite renderları aracılığıyla algılanan!


Apple, son zamanlarda patentleri aracılığıyla neyi hedefliyor?

Faydalı ve olumsuz elektrotlarla endişeli olan bir lisans, ABD Elektrik gücü Bakanlığı aracılığıyla hep birlikte yapılan iş arkadaşı çalışmanın ürünü olarak karşımıza sonuç. Bununla hep birlikte, kim patentte ABD Hükümeti’nin de hakları erişilebilir. Apple, pil performansını arttırmak için normal voltajı ve elektrik gücü yoğunluğunu arttıran bir görünüm ileri çalışıyor. Hizmet sağlayıcı ve ABD Elektrik gücü Bakanlığı, geliştirmek görünüm ve lityum iyon katot malzemelerinin bir kombinasyonunu geliştirdi. Kim karıştır, tipik hafif alüminyum kaplamalardan son derece farklıdır.

İkinci lisans, çok küçük bir metalik pil kutusunu göstermektedir. Oluşturulan son zamanlarda planı, çeşitli diğer bileşenlere yaralamak vermeden gövdede daha muazzam pillerin kullanılmasına etkinleştir verecek. Bununla hep birlikte, erişilebilir pil tasarımındaki bileşenlerle pil arasındaki kelimenin tam anlamıyla fark ortadan kalkacak. 3 üncü ve toparla lisans ise pil şişkinliğini nokta etmek ve kolaylık için son zamanlarda çözümler üretiyor. Patentin içerdiği planı, pilin şişmesi durumunda sorunu bulup şişmeyi simge durumuna küçült için çözümler geliştirecek. Kim, sistemin bir Çeşitlilik {otomatik} pil optimizasyonu gerçekleştireceği anlamına ücret.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, pil kapasitesi ve pil ömrünü arttırmayı hedefliyor!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply