Apple, podcast abonelik hizmeti geliştiriyor – Hardware Plus

Apple, podcast abonelik hizmeti geliştiriyor – Hardware Plus

Apple, geçtiğimi günlerde bazı kaynaklara, {artık} podcast’lere daha inanılmaz odaklanacağını yanı sıra son zamanlarda bir abonelik başlatacağını duyurdu. Oluşturacağı kim son zamanlarda abonelik, tabii ki ücretlendirilecek yanı sıra kim sayede toplum podcast’lere ulaşabilecekler.


İlginizi çekebilir: Apple, For All Mankind’in son zamanlarda fragmanını paylaştı


Apple, son zamanlarda podcast hizmeti oluşturuyor!

Apple’ın aldığı son zamanlarda yargı, oluşturduğu podcastleri ücretli hale kurmak yanı sıra {artık} buradan finansman başarmak. Bunun yakın yarattığı ücretli alışkanlık, podcast yaratıcılarının daha inanılmaz ilgisini çekecek yanı sıra onları Spotify, SiriusXM yanı sıra Amazon tercih çeşitli diğer platformlardan çalacak tercih duruyor.

Toparla çeşitli yılda, podcast pazarı gerçekten büyüdü yanı sıra beraberinde rekabeti de getirdi. Önemli ölçüde Apple’ın Spotify tercih rakipleri, sektörde konsolidasyona geçit açan başlıca podcast isimlerini kaptı. Bununla hep birlikte önemli ölçüde Spotify, kim konuda gerçekten fazla finansal yatırım yaptı: Gimlet Media yanı sıra The Ringer tercih podcasting şirketlerini satın almanın ve ayrıca The Joe Rogan Experience tercih ünlü podcast’lerin haklarını da satın biriktirmek için 800 bin para harcadı.


Sizin için oluşturduğumuz Hepsiburada Işaretçi listesine buradan ulaşabilirsiniz.


Podcastlerin tarih geçtikçe ilgi görmesi, ilerde sayısız podcastin pozitif platformlara ısmarlama  olmasını yanı sıra abonelik için ücretlere kurucu olmasını sağlayabilir. Apple’ın izleyeceği geçit da kim moda trendi muhtemelen yanı sıra ısmarlama bir podcasting hizmetine kurucu başlangıçta şirketlerden bir birey olarak kendini kurabilir. Bazı fonlar, Apple’ın kim aşamada ilerlediğini yanı sıra kişiye özel podcast uygulamasına ısmarlama kesinlikle olacak başlangıç ​​ podcastler üzerine çalıştığını eklediler.

Apple’ın kim çalışmaların yakın odaklandığını bir sorun daha sahip olmak. Kim planlar dahilinde, Apple TV+‘da yayınlanan hareketli resim yanı sıra programların gürültü yanlarını oluşturacak. Sonbaharda taşıyıcı, bünyesine yetkin yayın yapmak yöneticisi Jake Shapiro‘yu kattı. Kim hamlesi, tabii ki de podcast için personel ekibe hükümet etmesi içindi. Aynı şekilde, Apple aracılığıyla prodüksiyon şirketleri ortasında bir podcast hizmeti için görüşmeler aslında gerçekleşiyor, bunu söyledikten sonra Apple’ın hizmeti gözlemlemek edip başlatmayacağı belirsizliğini koruyor. Loup Ventures analistleri, kim ayın başlarında Apple’ın Podcast +, Stocks + yanı sıra Mail + tercih bir seçim son zamanlarda ücretli çare ileri çalışabileceğini öne süren bir raporda ücretli bir podcast hizmeti olasılığı olduğunu da söyledi.

Kullanıcılar oluşacak kim hizmetin ücretini yanı sıra sunacaklarını merakla hamile. Apple’ın müzakere yapacağı podcast şirketleri ise devasa mucize konusu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, podcast abonelik hizmeti geliştiriyor – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply