Apple Podcast artık web sitelerine gömülebilir – Hardware Plus

Apple Podcast artık web sitelerine gömülebilir – Hardware Plus

Apple, Apple Podcasts Reklam Araçları web İnternet sitesi ya da Apple Podcast Önizleme sayfaları ile web sayfalarına yerleştirilebilen bir Apple Podcast web oynatıcısı yapıyor.


İlginizi çekebilir: iPhone 12 mini parçalarına ayrıldı!


Apple Podcast web sitelerine yerleşebilicek

TechCrunch’ın belirttiği seç kim kamyon, içerik oluşturucuların, pazarlamacıların yanı sıra podcast hayranlarının Podcast hizmetinde keşfedildi her türlü bir yazar için gömme kodları oluşturmasına için mümkün kılmak verecek.

Podcast Reklam Araçları web İnternet sitesi, her türlü bir Podcast’i ihtiyaç için kullanılabilecek yanı sıra listelenen sonuçlarda siteye yerleştirmek için kodlar belirtebilecek. Bir şovun ya da sıradışı bir bölümün Önizleme sayfasında, kod artırmak için kullanılabilecek “Ekspres” simgesinin aşağıda son zamanlarda bir “yerleştir” düğmesi kesinlikle olacak.

Apple Podcast

Web oynatıcı, podcast’lerin yönetmek gömülü olduğu web sitesinde oynatılmaya başlamasına olanak sağlıyor. Bunlara ek olarak iOS, iPadOS ya da macOS’ta Podcast’ler uygulamasını açma seçeneği sunuyor. Apple Podcasts web yerleştirmesi aslında herhangi bir birey vasıtasıyla kullanılabilir durumda.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Podcast artık web sitelerine gömülebilir – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply