Apple, popüler servisleri için yeni paketler sunacak! – Hardware Plus

Apple, popüler servisleri için yeni paketler sunacak! – Hardware Plus

2018’den gerçeği nedeniyle Apple, dönüşüm stratejisini çevrim içi servislere odakladı. Geçmek uzun yıllar piyasaya sürülen iPhone 11 serisi etkili bir şirket çıkardı. Kim başarının {arkasında} {artık} daha mantıklı iPhone modellerinin satışa sunulması olduğu düşünülüyor. Sağlayıcı telefon satışlarından ödünç almak ettiği geliri azaltıp sunduğu hizmetlerden kim kıtlık kapatmak için çalışıyor.


İlginizi çekebilir: iPhone 12 serisi mercek üretici aracılığıyla durum yaşıyor!


Apple yeni paketler aracılığıyla neyi hedefliyor?

Apple, kim uzun yıllar yeni iPhone 12 serisi aracılığıyla geçmek seneki başarısını sürdürmeyi planlıyor. Aynı anda sağlayıcı çok kendi servislerini etkili bir moda trendi üstlenmek ve ayrıca ekstra kullanıcıya yayma istiyor. Bunun için de oran kesmeden kim servislere finansal yatırım yapmayı sürdürüyor. Şu anda ise sağlayıcı, başına geçmek tarih ekstra kullanıcının ulaştığı popüler servisleri paketler halinde kullanıcılara sunacak. Kim, iPhone 12 serisi aracılığıyla ekosisteme katılacak kullanıcıları kendine çekici hamlesi olarak değerlendiriliyor.

Bloomberg‘in sonuçlandırmak raporuna bağlı olarak sağlayıcı, “Apple One” adı aşağıda yeni bir fitness üyelik hizmeti sunacak. Bunun ve ayrıca popüler müzik, TV, Arcade, güncellemeler ve ayrıca iCloud için özelleştirilmiş paketler hazırlayacaklar. Kim etiket şimdilik özellikle bir kod adı olarak dayanıklı. Adının ileriki dönemde değişmesi muhtemelen gözüküyor. Şirketin sunmayı planladığı başlıca planı TV+ ve ayrıca Popüler müzik servislerinin bulunduğu planı kesinlikle olacak. Buna üstüne üstlük Arcade ve ayrıca iCloud gönüllü olarak eklenebilecek. En {pahalı} pakette ise bütün bütün servislerin bulunduğu özelleştirilmiş bir sağlanan kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, popüler servisleri için yeni paketler sunacak! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply