Apple Powerbeats 4 ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı

Apple Powerbeats 4 ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı

Şubat ayının sonlarına düzgün kabaca aslen sızıntılar ortaya çıkan Apple Powerbeats 4 ile ilgili yeni sızıntılar geldi. Powerbeats 4, aşina olduğumuz bir tasarımla satışa sunulacak; bunlara ek olarak cihazın gölge seçenekleri de şimdiden belli oldu.


İlginizi çekebilir: Apple Airpods kulaklıkları Android ile kullanma rehberi


Apple Powerbeats 4 kabaca sızıntılar neler söylüyor

Powerbeats 4 geçmek seneden bildiğimiz Powerbeats Pro modeliyle beklenmedik bir şekilde beklenmedik bir şekilde benzer tasarıma yaratıcı kesinlikle olacak. Cep telefonu cihazınıza kablosuz olarak bağlanıp; çok kendi ortasında tel ile birbirine bağlanan, Bir çift adet kulaklık aslında olmak üzere yarı kablosuz bir kullanıma yaratıcı kesinlikle olacak. Kulaklığın özgürlük teki gürültü yüksekliğini dikte etmek için kullanılabilecek iken, sol teki de elektrik gücü açma kapama yanı sıra bilge asistana erişim sağlamak için kullanılabilecek. Dedikodulara bağlı olarak Powerbeats 4 Apple’ın H1 isimli gürültü işlemcisi ile servet. Batarya birlikte çalışmak süresinin ise 15 kol saati civarında olması bekleniyor. Bunun ve Powerbeats 4, {artık} günümüzde tekrar tekrar görmeye başladığımız bir kalite olan; derhal ima etmek desteği ile 5 dakikalık şarjla 60 dakikalık dinleme süresi sunabilecek. Ancak kesinleşmeyen bazı söylentilere bağlı olarak ise Apple kim kulaklıklarda Usb Type-C desteği sunacak.

Apple Powerbeats 4, beyaz renkli, daha koyu yanı sıra kırmızımsı aslında olmak üzere 3 farklı gölge seçeneği ile kullanıcılarla buluşacak. Fakat oran ile ilgili ancak hiçbir yetkililer ana sebep ya da sızıntı kolay erişilebilir kesinlikle değil. Bizim beklentilerimiz ise ürünün Amerika Birleşik Devletleri pazarında 200 Para civarlarında satışa çıkacağı doğru.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Powerbeats 4 ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*4*)

Leave a Reply