Apple Premium Reseller Troy’dan iPad Alanlara Sürpriz!

Apple Premium Reseller Troy’dan iPad Alanlara Şok!

Troy, iPad modellerinden birini alanlara, yakın alacağı iPad aksesuarlarında 200 TL indirim oranı yapıyor. Aldığınız iPad sürüm varyasyon etmeksizin yakın bir iPad aksesuarı alıyorsanız 200 TL’si Troy’dan teklif. https://www.troyestore.com/‘da saygın kim kampanyadan işlemek için alışverişinizin yerleşim boyunca TROY-200 kodunu kullanmanız uygun. Aynı anda dilediğiniz iPad’e 6 kurulum imkanından faydalanarak kurucu olabilirsiniz.

Bütün iPad modelleri

Dizi sonuna dek bütün iPad modellerinde saygın kim kişiselleştirilmiş kampanyada, Apple markalı yanı sıra çeşitli diğer hali vakti yerinde marka adı seçenekleri arasından iPad’iniz için en çarpıcı aksesuarları seçin.

Bütün iPad Aksesuarları

iPad çok ucu yönlü bir aygıt. Kim yüzden başına türlü göreve tutarlı erişilebilir. Sanal farkına varmak defteriniz, online sınıfınız, cep telefonu ofisiniz, fotoğtepsi stüdyonuz, lig konsolunuz yanı sıra kişisel tiyatro salonunuz. Hangisini seçerseniz seçin, iPad işlerinizin tümünü eğlenceli yanı sıra güçlü bir şekilde yapabilmeniz için yanınızda. Tüm gün süren elektrik pili ömrüne kurucu yanı sıra çok ucu hızlı taşınıyor. Üstelik Apple Pencil yanı sıra iPadOS, herhangi bir yer harika fikirlerinizi kelimeler etmenizi yanı sıra daha bilge notlar almanızı kolaylaştırıyor. iPad’in başına sürüm ekibinizin hep birlikte güçlü bir biçimde çalışması için gereken çok ucu yönlülüğü, taşınabilirliği yanı sıra istihdam kolaylığını sunuyor. Üstelik, çalıştıkları başına yerden.

Üstelik 16 – 19 Dizi 2021 tarihleri ile çevrili Altyapı Kredi notu aracılığıyla yapacağınız 5.000TL yanı sıra üzeri alışverişe 500 TL Worldpuan teklif.*

*Girişim hafıza kartı bazında kesinlikle değil finansör bazında geçerlidir. Yanı sıra girişim süresince başına finansör kampanyadan bir defa faydalanabilecektir.

*Kim haber Troy’un katkılarıyla hazırlanmıştır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Premium Reseller Troy’dan iPad Alanlara Sürpriz!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply