Apple, reklam içeren bildirimlere izin verecek! – Hardware Plus

Apple, reklam içeren bildirimlere izin verecek! – Hardware Plus

Bu akşam itibarıyla Apple, App Store yönergelerinde yükseltme yaptı. Değişiklikler ortasında en istisnai olarak uyarı çeken ise geliştiricilerin, reklam da kombine aslında olmak üzere kullanıcılarına kısa ömürlü bildirimler gönderebilecek olmasına izin verilmesi oldu. Gerçekten organizasyon reklam kombine kısa ömürlü bilgi gönderme özelliğini kiralama isteyen geliştiricilere kim seçeneğin bireysel vasıtasıyla kapatılabilir olmasını düzenleme koşuyor.


İlginizi çekebilir: App Store, 2020’ye rekor satışla girdi!


Apple’ın App Store tarafında yaptığı bir çeşitli diğer ayar ise 30 Nisan’dan gelen geliştirilecek bütün uygulamaların iOS 13 SDK’sı aracılığıyla geliştirilmesini zorunlu kılmak oldu. Apple kim ayar aracılığıyla geliştirilecek bütün uygulamaların, siyah mod, ARKit 3, Core ML3 ve ayrıca benzeri özellikler aracılığıyla iOS 13’e doğru gözlemlemek olmasını hedefliyor.

Aynı şekilde Facebook ve ayrıca Google hesapları aracılığıyla seçenek giriş yolu özelliğine kurucu olan uygulamaların, 30 Nisan sonrasında Apple ID aracılığıyla giriş yolu seçeneğini de kullanıcılarına sunması zorunlu hale servet. Apple kim karakteristik aracılığıyla gergin yaratıcı kitini de yayımlanmış durumda.

Son zamanlarda yönergelerde “Ilişki” ve ayrıca “Falcılık” uygulamaları aracılığıyla gergin düzenlemelere de kuruluş verildi. Apple, kim sıralama uygulamaları daha fantezi incelemelere tabi tutacak. Aynı anda “Ilişki” ve ayrıca “Falcılık” türü uygulamaların uzun kaliteli bir bilgi sunması şartını arayacak. Hali hazırda mağazada keşfedildi uygulamalarda benzersiz ve ayrıca özgün yenilikler sunmayan uygulamalara ise App Store’da kuruluş verilmeyecek.

Apple’ın taze alışveriş merkezi yönergeleri haberimizde bulunanlara ayrıca pek istisnai olarak ayar sunuyor. Mevcut yönergelerinin tümüne link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, reklam içeren bildirimlere izin verecek! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply