Apple, Rusya’ya uygulamaları tanıtması için iPhone’da yer verdi – Hardware Plus

Apple, Rusya’ya uygulamaları tanıtması için iPhone’da yer verdi – Hardware Plus

Apple, Rusya’ya en sevdiği uygulamaları, vatandaşlarına tanıtması için  iPhone’da bir yer verdi. Rusya’daki iPhone kullanıcıları, iPhone’u kurarken son zamanlarda bir göstermek görecekler.


İlginizi Çekebilir: Apple, elektrik pili kapasitesi yanı sıra elektrik pili ömrünü arttırmayı hedefliyor!


Apple, Rus’yadaki kullanıcılar son zamanlarda bir göstermek sunuyor!

Kullanıcılar, bir araya getirmek yaparken kader son zamanlarda ekranı 1 Nisan‘dan gelen görebilecekler. Kim göstermek, Rus yasalarına ideal olarak, Rus hükumeti vasıtasıyla yasal olarak onaylanan uygulamaları, her zaman yüklemelerine izin ver verecek. Rusya’da satılan pratik telefonlar yanı sıra bilgisayarlar iyilik pratik cihazlara, 1 Nisan’a {kadar} hevesli pozitif uygulamaların yüklenmiş olarak gelmesi gerekiyor. Pozitif tüzük, ilk Temmuz 2020‘de yürürlüğe girecekti. Yine de kim geçmiş tarih, 1 Nisan 2021 olarak değişti. Bununla birbirleriyle tüzük, kullanıcıların kim uygulamaları istemezlerse indirmek zorunda olmadığını da söylüyor.

Rus yasalarına ideal olan kim uygulamaların hangi uygulamalar olacağı ancak belli kesinlikle değil. Hükumet bazı uygulamaların umutsuzluk yaratabileceğinin dikkatli. Aynı anda kim listeyi genişletebilmeyi de planlıyor. Bir Rus nitelikli verdiği demeçte “Idari ajans, zorunlu bir araya getirmek öncesi listesinde yer banliyö bölgesi ünlü uygulamaların yaygın konumlar aldığını görmekle Daha önce hiç ilgilenmiyor. Piyasada alternatifler ortaya çıkarsa, kullanıcılar için etkileyici geliştirmek.” dedi

Apple’ın iPhone’un bir araya getirmek süreci ileri geleneksel olarak kesinlikle bir kontrole yaratıcı. Kim tamamen bir pazarda olsa ne olursa olsun {artık} değişiyor. Taşıyıcı, eskiden büyükşehir yasaların yakın kalmak için değişiklikler yapmıştı. Haritalar yanı sıra iCloud verilerini Çin’deki devlet vasıtasıyla işletilen sunucularda depolama alanı iyilik değişiklikler yapmıştı. Kim da kullanıcının iPhone’u kurarken göreceği ekranı etkiliyor.

Apple, sürekli sürekli kullanıcıların iOS 14‘teki bazı beklenen uygulamaları değiştirebilme özelliğiyle, iOS’un kutudan çıktığı iyilik araştırma şeklini değiştirmesine izin ver veriyor. Yine de Rus hükumeti için daha çok küçük bir yönetmek alanı sağlıyor. Taşıyıcı, antitröst konusunda AB yanı sıra ABD’den itibaren saygın zorunluluklarla beraber rakiplerine her bit olarak banliyö bölgesi verirse hakları epeyce daha değişecek. Aynı anda Apple, telefonlarını satmaya ısrar etmek istiyorsa epeyce hatta daha fazla yönetmek tedarik durumunda. Bir araya getirmek boyunca görünüşe göre kullanıcılara Spotify’ı çıkarmak isteyip istemediklerini sor zorunda kalmayacaklar. 

Rus hükumetinin hangi uygulamaları seçeceği ancak belli kesinlikle değil. Bununla birbirleriyle kim uygulamaların sağa nelerin yer alacağı ise harika konusu. Hükumetin sadece nasıl bir geçit izleyeceği ise kullanıcılar vasıtasıyla tanıdık olmayan.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Rusya’ya uygulamaları tanıtması için iPhone’da yer verdi – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply