Apple, Samsung ve Huawei’nin katlanır ekranlarını test ediyor! –

Apple, Samsung ve Huawei’nin katlanır ekranlarını test ediyor! –

Apple, önümüzdeki yıllarda piyasaya sunmayı düşündüğü katlanır telefonu için Samsung ve Huawei’nin özdeş kategori cihazlarında kullandıkları ekranlarını test ediyor. Bununla birbirleriyle iOS’u da kim gözünde canlandırmak tasarımına bağlı kalarak hale getirmeye çalıştığı ortaya sonuç.

İlginizi çekebilir: Apple’ın 5G modemlerini Qualcomm ve Samsung üretecek!

Samsung, Huawei ve Xiaomi markaları kim dönemde katlanır mantıklı telefonlarını test etmeye çalışıyor. Samsung’un daha reklam aşamasına gelmeden yaşadığı devasa sorunlara bile, Apple sessizliğini korudu. Şu anda de sağlayıcı kaynaklardan itibaren söylentilere bağlı olarak; Apple, katlanır mantıklı telefonlar için benzersiz markaların gözünde canlandırmak özelliklerini test ediyor.

Apple, Samsung ve Huawei markalarının kullandığı ekranları kıyaslayarak; en yardımcı olanı seçebilmek bölüm kolları sıvayacak. Samsung Galaxy Fold cihazı için Güneye doğru Kore merkezli bir yapı kullanıyor. Huawei ise Çin BOE grubundan bir ekrana yaratıcı. Sonuçlara bağlı olarak: Çin üretimli kim ekranın, Güneye doğru Kore üretimine kıyasla yaratma verimi inanılmaz şekilde aşağı. Buna bile BOE, diğerine kıyasla daha geçiyor olduğu bilinen.

Apple, gözünde canlandırmak seçeneklerinin hariç, katlanır mantıklı cihazı için iOS’u güncelleştirmek için de çalışmalara başladı. Baş yönetici Tim Cook’un da hedefi olan “Kapsamlı pazarda yenilikleri yayın” fikri, katlanır mantıklı telefonlar aracılığıyla gerçekleşecek seç görünür.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Samsung ve Huawei’nin katlanır ekranlarını test ediyor! –

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply