Apple, Samsung’a 950 milyon dolar ceza ödeyecek!

Apple, Samsung’a 950 milyon dolar ceza ödeyecek!

Apple, yılın en şaşırtıcı bir şekilde amaçlanan ihtiyatlı telefon serilerinden bir kişi olan iPhone 12 serisini mahalle yaş içerisinde piyasaya sürmeye planlama. Bunu söyledikten sonra para yönetimi olarak tedarikçi için Meslekler pek mükemmel gitmiyor. Display Supply Chain Consultants‘daki analistlere bağlı olarak Apple, Samsung’a 950 milyon dolar ödedi.


İlginizi çekebilir: Google Pixel 4a, oluştur görüntüleriyle ortaya sonuç!


Apple, Samsung’a kaynak 950 milyon dolar ceza ödedi?

Apple, Bir çift tedarikçi arasındaki anlaşmalarda iddialı OLED göster Satın alma hedeflerini karşılayamadı. Özet olarakta 950 milyon dolar iyilik önemli bir cezayı ödemek zorunda kaldı. Samsung’un kazandığı vücut, şirketin paylaştığı ücret ve ayrıca işleyen kârında belirgin bir stil görülüyor. 2020 yılının dakika çeyreğinde Samsung, göster sektöründe önemli bir gelir elde etmek etti. Kazancın arkasındaki sebebin Apple’dan alınan 950 milyon dolar olduğu düşünülüyor. Açıkça bundan sonra sorulan çeşitli diğer şüphe ise Apple’ın yılın dakika çeyrekte kaynak beklenenden çok çok daha az OLED tahta aldığı.

Kim durumun başlıca sebebi COVID-19 pandemisi muhtemelen. Tedarikçi, yaygın nedeniyle birkaç ülkede mağazalarını kapatmak zorunda kaldı. Bazı ülkelerde mağazalar düzeltmek açılmış olsa rağmen ABD’de tekrardan yetiştirme vakalar yüzünden mağazalar doğum günü pastası durumda. Bir çeşitli diğer kaynak ise hedeflenen iPhone satışlarına ulaşılamamış olması. Nisan ayında Apple, 58.3 milyar dolar ücret bildirdi. Verileri geçtiğimiz seneyle karşılaştırdığımızda aniden aniden tamamen aynı olduğunu görüyoruz. 30 Temmuz’da şirketin 3 üncü finansal dörtte bir raporu yayınlandığında daha net bilgilere yaratıcı olacağız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Samsung’a 950 milyon dolar ceza ödeyecek!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply