Apple Samsung’a “kopyacı” dedi – Hardware Plus

Apple Samsung’a “kopyacı” dedi – Hardware Plus

Apple ve ayrıca Samsung arasındaki kavgayı bilmeyen yoktur. Gerekir tasarlamak, gerekir bileşenler, gerekse yazılımsal patentler doğrultusunda sık sık birbirlerine dosya takımı açan Bir çift organizasyon, geri yükleme e karşı karşıya gelme yolunda ilerliyor. Apple’dan Phil Schiller, “Samsung insanlara Apple’ın tasarlamak yeteneklerini sorgulatıyor.” diyerek ortamı geri yükleme elektriklendirdi.

Apple’ın medeniyet çapındaki reklam başkanı olan Phil Schiller, Samsung Galaxy S’i başlangıçta gördüğünde şaşırttı olduğunu, Samsung’un o zamanlarda iPhone tasarımını birebir kopyalamasına şaşırdığını söyledi. Şu anda ise Samsung’un geçmişteki kopyacı tavrından dolayı, kullanıcıların Apple’ın tasarlamak farkına alaka vermediğini, firmalarının tasarlamak yeteneğini sorgulamaya başladıklarını şarj etmek etti.

Apple’ın tasarlamak konusunda epey bilgili olduğu ve ayrıca kullanıcılara özel ürünler sunmak için özen gösterdiği bir dürüst gerçek. Yine de Schiller’ın bahsettiği stil Samsung’un kopyalamaları Apple tasarımına bir bakış açısına önemli ölçüde teşvik etmek yarattı mı, orası tartışmaya görünür görünür.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Samsung’a “kopyacı” dedi – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply