Apple, Samsung’dan gereğinden çok daha fazla para istiyormuş – Hardware Plus

Apple, Samsung’dan gereğinden çok daha fazla para istiyormuş – Hardware Plus

Apple aracılığıyla Samsung orta {artık} {yılan} hikayesinden de öte bir olaya dönüşen lisans davasında taze bir teknik bilgi ortaya sonuç. En sonuçlandırmak Samsung’un korumak yaptığı davada Apple’ın iddiası Samsung’un, Apple’ın patentinin yaratıcı olduğu teknolojileri izinsiz kullanması yanı sıra bunun karşılığında 2.2 milyar dolarlık ücret istemesiydi.

Şu sıralar korumak için pek çok onay çağıran Samsung geçtiğimiz haftalarda Google mühendislerini çağırarak Andorid çalışma sisteminin iOS’tan tahmin olmadığını kanıtlamaya çalışmıştı. Hemen şimdi ise Güneye doğru Koreli organizasyon işin para yönünü de düzeltmeye çalışıyor.

Samsung’un Yale Üniversitesi’nden getirdiği ekonomik iklim yanı sıra kredi profesörü Judith Chevalier’ı onay kürsüsüne çıkartan Samsung Apple’ın hak talepleri ettiği rakamın tam olarak olmadığını kanıtlamaya çalışıyor. Nitekim kim konuda Chevalier’ın da ifadesi bezer yönde. Ona bağlı olarak Apple’ın patentleri üreticisi aşına 35 sentten fazla etmezmiş. Kim da Apple’ın 2.2 milyar dolarlık isteğinin kelimenin tam anlamıyla 38.4 bin para olması gerektiğini gösteriyor. Chevalier aynı şekilde Samsung kim iddiaya göre patentleri kullandığı için Apple’ın 1 sent rağmen yara etmediğini de belirtti.

E karşı sorgulamanın ardından ifadesini tamamalayan Chevalier’dan sonradan Samsung savunmasını bitirdi. Duruşma bu gece de ısrar etmeye devam et edecek.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Samsung’dan gereğinden çok daha fazla para istiyormuş – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply