Apple, Samsung’dan indirim istiyor – Hardware Plus

Apple, Samsung’dan indirim istiyor – Hardware Plus

Çıkarttığı bütün telefonlarla bir moda trendi ilerleme akımına Bölüm veren Apple, Samsung’dan indirim talebinde hediye. Sebebi ise son zamanlarda iPhone’lar için satın alma edilen OLED ekranlar. Firmanın aslen OLED ekranlı telefonu iPhone X’in fiyatından dolayı beklenenden inanılmaz çok çok daha az satması Cupertino’lu firmayı çorap sıkma politikasına götürmüş. Siparişleri %50 oranında düşen iPhone X başına ne {kadar} firmaya yine inanılmaz şekilde fazla kâr getirse de telefonun fiyatını ucuzlatmak için son zamanlarda yöntemler bulma.

Sonuçlandırmak dönemde çıkan son zamanlarda üretim iPhone’un X’^den daha da {pahalı} olacağı söylentileri ortada dolaşırken Apple avantajlı ücret konusunda yaklaşık olduğunu kim adımla göstermiş oldu. Ortaya çıkan bilgiye bağlı olarak Apple, Samsung firmasından satın alacağı OLED ekranlar için %10’luk bir indirim istemiş.

Apple, Samsung’dan indirim alabilecek mi?

iPhone X’in maliyetinin 3/1’ine denk itibaren OLED’in fiyatı eğer Apple güvenilir olursa tahta her 100 para yerine 90 dolardan verilecek. 100 bin adet tahta siparişinde bulundu Apple’ın kim hamlesi bir anlmada Samsung’a son zamanlarda telfonun aslen partiden kaç adet üretileceği bilgisini de vermiş oldu. Nitekim kim 100 bin birimden 25’i, iPhone X için kullanılacakken kalıyorum 75 bin tahta son zamanlarda üretim iPhone’a kader. Apple, Samsung’dan indirim alabilirse kim son zamanlarda üretim iPhone’ların X’e bağlı olarak daha ucuz ücret etiketi aracılığıyla çıkacağı sağlamak.

Fakat en büyük yerini belirlemek, bütün kozları elinde bulunduran Samsung’un kim pazarlığa sadece nasıl çözüm vereceği. Nitekim satın alma edilenm miktardan dolayı kim kapasitede bir üretimi özel Samsung yapabilir. Dolayısı aracılığıyla Samsung OLED ekrandaki gücü aracılığıyla Apple’ın yoluna Kaya koyabilecek bir durumda. Ama kesinlikle başına Bir çift firmanın da etikliğe aykırı davranmayacağından emin olduğumuz için sözde mantıklı bir indirim oranında anlaşılacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Samsung’dan indirim istiyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply