Apple, Samsung’un Çok Sevilen Özelliklerinden Birini iPhone’a Getirebilir

Apple, Samsung’un Çok Sevilen Özelliklerinden Birini iPhone’a Getirebilir

Bu gece Apple vasıtasıyla geliştirilen iPhone hayranları için çarpıcı er ya da geç muhtemelen beri hizmet sağlayıcı taze modelde bir hoş olmayan sürpriz yapabilir.

Apple vasıtasıyla iPhone’un 10. yılında geliştirilecek olan modelde eşit Samsung’un Galaxy serisinde olduğu iyilik kıvrımlı göster görebiliriz. Ortaya çıkan raporda şirketin bunu bütün bütün iPhone modelleri için düşündüğü belirtiliyor. Böylece özel iPhone 8 Plus kesinlikle değil hepsi birden iPhone 8’de kıvrımlı ekrana kurucu kesinlikle olacak. Bunu söyledikten sonra kim başarıyla geçti ay çıkan iPhone 8’de istisnai olarak bir değişikliğin olmayacağını başlangıç ​​aşaması gören söylentiyle pek örtüşmüyor.

Kim haber bir kavramak daha olay. iPhone modellerinin ekranının kıvrımlı olabilmesi için cam yerine Samsung vasıtasıyla güçlendirilmiş mükemmel plastik OLED ekranın kullanılması varsayalım kılıf. Samsung’un taze iPhone için kararlı olarak 100 bin civarında OLED göster üretme kapasitesi sahip olmak.

 

OLED ekranların bir istisnai olarak avantajı sahip olmak. İlk olarak çok çok daha az elektrik gücü tüketerek batarya ömrünü büyük ölçüde uzatıyor. Çeşitli diğer taraftan şaşırtıcı bir şekilde çok renkli yanı sıra harika. Çeşitli diğer taraftan iPhone 8’de taze bir algılama birimi teknolojisinin de kullanılacağı söylentiler ile çevrili kuruluş alıyor. Kim algılama birimi teknolojisi sayesinde müşteri telefonu neresinden tutarsa tutsun telefon kullanıcısını tanıyacak.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Samsung’un Çok Sevilen Özelliklerinden Birini iPhone’a Getirebilir

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply