Apple, Seattle Ofislerinde Yapay Zeka Geliştireye Başlayacak

Apple, Seattle Ofislerinde Yapay Zeka Geliştireye Başlayacak

Günümüzde Apple aracılığıyla beraber bütün bütün kapsamlı yenilik şirketleri {artık} dikkatle insan yapımı akıl araştırmalarına yoğunlaşmış durumda ve ayrıca onlar işlevsellik görev koşuyor.

Apple kim tam hafta içerisinde yaptığı sebep olmak aracılığıyla Seattle’da bulundu ofislerini genişleteceklerini ve ayrıca kim ofisin kapsamlı bir kısmında insan yapımı akıl ve ayrıca ekipman öğrenimi üzerine araştırmalar yapılacak. Seattle’ın bir çeşitli diğer özelliği ise bilgisayar sistemi bilimleri bölümünü yenileyen Washington Üniversitesi’ne daire veya apartman dairesi sahipliği yapıyor olması. Şehirde aynı şekilde insan yapımı akıl üzerine personel Allen Institute merkez alıyor.

Microsoft ve ayrıca Amazon’un merkezleri de buraya son derece mahalle. Seattle’da harika bir fırsat insan yapımı akıl girişimi bulunuyor. Geçtiğimiz Ağustos ayında sağlayıcı Seattle merkezli ekipman öğrenimi ve ayrıca insan yapımı akıl girişimi Turi’yi 200 bin dolara satın almıştı. Turi ekibi büyümenin bir parçası olaran Two Union Square’de merkez yerleşim bölgesi merkeze taşınacak. Turi’nin yaşlı Baş yönetici’su, Washington Üniversitesi profesörü Carlos Guestrin kim atılımın Seattle için kapsamlı bir oranlar olduğunu açıkladı.

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Seattle Ofislerinde Yapay Zeka Geliştireye Başlayacak

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply