Apple servislerini birleştiren Apple One kullanıma sunuldu

Apple servislerini birleştiren Apple One kullanıma sunuldu

Apple’ın bütün bütün üyelik servislerini bir araya getiren son zamanlarda hizmeti Apple One, bu akşam itibarıyla birkaç ülkede kullanıma açıldı. 3 özel paketten özellikli çözüm, servislere daha uygun bir fiyattan ulaşmayı başarılabilir kılıyor.


İlginizi çekebilir: Facebook, siyah mod özelliğini Android uyggulamasına ekledi


Bütün bütün Apple servisleri tuhaf pakette

Apple’ın Eylül ayında düzenlediği etkinlikte duyurduğu Apple One bu akşam kullanıma açıldı. Sonuç olarak Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness+ ve ayrıca iCloud özel paketlerin aşağıda bir araya olay. Apple One’a iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Tv ve ayrıca Mac üzerinden başarmak başarılabilir. Vatandaş ve ayrıca Sevdiklerinize aboneliği 100’den fazla ülkenin kullanımına sunulurken, Premier üyelik sıkı Apple News+’ın kullanılabilir olduğu az sayıda ülkede kullanıma sunuldu. Tavuk’de ise ancak hiçbir üyelik paketi kullanıma sunulmamış durumda. Bir kez kullanılabilir olacağı ve ayrıca fiyatlandırma konusunda da ancak bir uzmanlık bulunmamakta.

Vatandaş üyelik: Aylık 14,95 para karşılığında Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve ayrıca 50 GB iCloud depolamak alanı.

Sevdiklerinize aboneliği: Aylık 19,95 para karşılığında Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve ayrıca 200 GB iCloud depolamak alanı erişilebilir. 6 aile üyeleri üyesi orta paylaşmak başarılabilir.

Premier Kayıt: Aylık  29,95 para karşılığında Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness + ve ayrıca 2 TB iCloud depolamak alanı erişilebilir. 6 aile üyeleri üyesine {kadar} paylaşmak başarılabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple servislerini birleştiren Apple One kullanıma sunuldu

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply