Apple Shazam’ı Satın Alıyor

Apple Shazam’ı Satın Alıyor

Apple yaygın bilinen popüler müzik tanımlama uygulaması Shazam’ı satın alıyor. Anlaşmaya dair her türlü bir Beceriler bulunmazken bazı fonlar $400 bin tutarında olacağını belirtiyor.

Apple, yaygın bilinen popüler müzik tanımlama uygulaması Shazam’ı satın alacağını onayladı. Shazam, cep telefonu araçlar için yayınlanan en modası geçmiş popüler müzik uygulamalarından olmakla beraber kullanıcıların anlık gürültü kayıtlarından popüler müzik tanımlamasına yaramakta. Firmanın Apple Music ardından çevrimiçi popüler müzik sektöründe yaptığı son zamanlarda adımıyla sektörde büyümeyi hedefliyor.

Apple yetkilisi anlaşmayı doğrularken bunlara ek olarak;

“Shazam’ın yanı sıra bilgili ekibinin Apple’a katılacağından istisnai olarak memnunuz. App Store’un piyasaya sunulmasından kim yana, Shazam sık sık olarak iOS için en yaygın bilinen uygulamalar ortasında merkez aldı. Bu gece, medeniyet üzerindeki uğraşmak milyonlarca dünya vasıtasıyla birden fazla platformda kullanılmaktadır. Apple Popüler müzik yanı sıra Shazam, popüler müzik keşfi için bir coşku paylaşan yanı sıra kullanıcılarımıza uyarıcı popüler müzik deneyimleri sunarak temel bir huzur oluşturuyor. Mağazamızda vay verici planlarımız sahip olmak yanı sıra bugünkü anlaşmanın onaylanması üzerine Shazam aracılığıyla birleşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

olarak belirtirken Shazam tarafında da aşağıdaki sebep yapıldı.

“Shazam’ın Apple’ın bir parçası aslında olmak için bir anlaşmaya varıldığını duyurmaktan vay duyuyoruz. Shazam, uğraşmak milyonlarca bireysel vasıtasıyla popüler yanı sıra dünyanın en beğenilen uygulamalarından biridir yanı sıra Shazam’ın, yeniliklere ısrar etmeye devam et etmemize yanı sıra kullanıcılarımıza sihir sunmamıza olanak tanıyan daha detaylı bir apartman görselleştirmek edemeyiz.”

Anlaşmada bildirilen gerçekten değer tam olarak çıkarsa, alışveriş maliyeti sonuçlandırmak finans turunda Shazam’ın 1 milyar dolarlık değerinden istisnai olarak daha aşağı olacaktır. Şirketin değeri, fon artan boyunca uzun iken, 2016 yılında şirketin gelirinin tahmin edilen 54 bin para seviyesine ulaşmasıyla mümkün bir şirket stil aracılığıyla gergin sorunlarla uğraşmakta.

Apple bunlara ek olarak Shazam’ın gelişmiş dürüst gerçek(AR) teknolojisiyle de ilgilenmekte. Organizasyon ARKit platformunu geliştirmesine değerli olabilecek kozmetik popülerlik seviyesi teknolojisi yanı sıra markalar için bir AR sistem geliştirdi. Shazam’ın gürültü popülerlik seviyesi teknolojisi aslında Siri’ye karıştırmak edilmişti. İleride, işlevselliğin şu anda Apple Music deneyimine daha sorunsuz bir moda karıştırmak edilmesi olasılığı sahip olmak.

Kim karakteristik bunlara ek olarak iTunes yanı sıra Apple TV’ye de karıştırmak edilebilir. Shazam’ın algoritmaları, iOS’un çeşitli diğer alanlarında ya da şirketten bir tane daha bir uygulamada yararlı olduğunu ispatlayabilir. Bununla birbirleriyle, Shazam’ın gizlice çalışmaya ısrar etmeye devam et edip etmeyeceği veya merkez işlevselliğinin Apple ürünlerine karıştırmak edileceği ancak bilinmeyen.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Shazam’ı Satın Alıyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply