Apple Silicon M1 bulut hizmeti Avrupa’da sunulmaya başlandı

Apple Silicon M1 bulut hizmeti Avrupa’da sunulmaya başlandı

Bulut bilgisayar sistemi firması Scaleway Apple Silicon M1 için de kim hizmeti sunmaya başladığını açıkladı. Böylelikle Uluslararası’daki aslen M1 bulut bilgisayar sistemi gelmiş oldu. Kim son zamanlarda bulut hizmetiyle beraber Apple hayranları son zamanlarda Silicon M1 çipini bazı dernek paketleriyle hep birlikte ağ üzerinden deneyebilecekler.


Git isteyebilirsiniz:


Scaleway firması hediye Mac mini cihazlarını kullanıcılarla buluşturacak. Bunu ise 25 ölçü merkez aşağıda bulundu kişiye özel deneyim merkezinden yapacak. Fransa’da bulundu kim kuruluş Mac mini M1 cihazlarını 5 dakikadan anlık sürede çalıştırmayı vadediyor.

Bununla beraber katılımcı olan kişiler M1 cihazlarına erişim sağlamak için saatliğine 0.10 Euro verecek. En düşük erişim sağlamak ise 24 kol saati olarak karşımıza çıkıyor. Kim maliyet yanı sıra özgürlük ise endüstri içerisindeki rakiplere nazaran muazzam bir teşvik anlamına olay. Örneğin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki MacStadium M1 bulut bilgisayarları üyeliklerini aylık 109 Para’dan başlayan fiyatlarla başlıyor. Kim bilgisayarların ise 8GB RAM yanı sıra 256GB depolamaları sahip olmak.

Scaleway son zamanlarda M1 bulut hizmetlerinin kullanıcıların iOS yanı sıra macOS uygulamalarını daha hızlı uygulayabilmelerini sağladığını söylüyor. Hepsi birden da temel Big Sur deneyimini kullanıcılara ulaştırdığının 6 çiziliyor. Sundukları Mac mini, zihin alanında 8GB RAM sahibiyken, 256GB SSD depolama alanı imkanı veriyor. Erişime açılan bilgisayarlar için 7/24 güçlendirmek de tipik olarak sağlanıyor.

Geçmek sene çıktığından gerçeği nedeniyle M1 çipleri kullanıcılar nezdinde muazzam bir etkilemek oluşturdu. Hepsi birden kayıt Apple cihazlarına nazaran kim işlemcili olanların tutarlılık sorunları yaşayabileceği de konuşulanlar arasındaydı. Bunu söyledikten sonra testlerde muazzam sonuçlar veren M1 cihazlarının sorunları da önemli oranda çözülmüş iyilik duruyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Silicon M1 bulut hizmeti Avrupa’da sunulmaya başlandı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply