Apple sınırlı sayıda ürettiği akıllı saatleri piyasaya sürdü!

Apple sınırlı sayıda ürettiği akıllı saatleri piyasaya sürdü!

Apple akıllı saatlerinde zaman çerçevesi zaman çerçevesi kişiselleştirilmiş Ayarlamak ürünler çıkarıyor. Şu anda ise Amerika’daki ”Black History Ayı” için kişiselleştirilmiş bir kol saati kordonu ve ayrıca geliştirmek aracılığıyla sınırlı sayıda olan Apple Watch’u piyasaya sürdü. Sağlayıcı kim saatlerden itibaren gelirin bir kısmı özel medeniyet kuruluşlarına bağışlayacak.


İlginizi çekebilir: Robotik süpürge modelleri hangi zeminlerde kullanılabilir?


Apple Black Unity serisi olan kim saatin ayrıntıları neler?

Apple Black Unity Koleksiyonunun parçası olan kim kol saati, Pan-Siyah bayrağını yansıtıyor. Tartışmak teslim etmek gerekirse, karanlık, Çevre dostu ve ayrıca kırmızımsı çizgiler ilgili bir kordonla olay. Üstüne üstlük kadranlar da özdeş geliştirmek çizgisine yaratıcı. Akıllı saatimizin kol saati kısmında da Watch Series 6’nın düzenli hafif alüminyum versiyonu kullanıldığını kambur edebiliriz. Kordonu benzer şekilde  toplamak isteyenler için ise kordonun fiyatı 49 para.

Ürünler 1 Şubat’tan gelen satışa sunulacak. Tel bütün on yıl sırasında satışta kesinlikle olacak, bunu söyledikten sonra saatin tamamı kesinlikle Şubat ayında satılacak. Görünüşe kol saati kadranı, daha daha sonra Apple Watch ‘u olan herhangi bir birey vasıtasıyla indirilmesi başarılabilir kesinlikle olacak.

Apple şirketi ırksal eşitliği ile yardım için birkaç adımlar atıyor

Apple, kim ticari mal lansmanında ırkçılığa e karşı satış elemanı altı dünya çapında özel medeniyet kuruluşunu destekleyeceğini söyledi. (Bunları mucize edenler için kim özel medeniyet kuruluşları isimleri: Black Lives Matter Support Fund, the NAACP Legal Defense and Education Fund, ve ayrıca European Network Against Racism.)

Taze kol saati sürümüne üstüne üstlük, Apple kim on yıl Black History Ayı için ek bir şeyler de duyurdu. App Store‘da siyahilere ait işletmeleri ve ayrıca geliştiricileri  vurgulanacak bir dağıtım kesinlikle olacak. Sağlayıcı, popüler müzik uygulamalarında,  siyahi  sanatçıların içeriklerini öne çıkaracak. Bunlara ek olarak grafik uygulamalarında ise, siyahilere ait restoranları öne çıkaracak. Apple, çeşitli diğer bir çeşitler uygulamasında da  ırksal eşitliği destekleyecek  stil içerikleri ve ayrıca hizmetleri öne çıkaracak. Apple, ırksal tarafsızlık konusunda istatistik yapan kuruluşlara meydan okuma milyonlarca para fon vaat ediyor. sağlayıcı, Haziran 2020’de 100 bin dolarlık bir fon duyurdu. Kim fonla birkaç kampanyalara güçlendirmek sağlayacak.


Akıllı saatler hariç, içerisinde birbirinden çarpıcı ürünler merkez aldığı listelerimize, Hepsiburada ve ayrıca Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz!


Apple Watch Series 6 modelinin özelliklerini hatırlayalım

Apple, Watch Series 6 akıllı saatlerini 18 Eylül 2020‘de piyasaya sürdü. Akıllı kol saati ekranı, 1,78 inç Retina LTPO OLED kapasitif dokunmatik gözünde canlandırmak ve ayrıca 448 x 368 piksel müzakere sağlıyor. Cihazın ekranı Safir kristal cam teknolojisi barındırıyor. Üstüne üstlük, bir 3D Dokunmatik gözünde canlandırmak, 1000 nit optimum ışıltı  ve ayrıca sürekli görünür ekrana sahiptir. Apple Watch Series 6 sensörleri ise ivme ölçer, jiroskop, ruh şans hızı (2. üretim), barometre, sürekli görünür altimetre, pusula, SpO2 ve ayrıca VO2max şeklinde.

Apple

Akıllı kol saati, 18 kol saati (harmanlanmış kiralama) + kablosuz ima etmek sağlayan, çıkarılamayan bir lityum-ion pille çalışır. Akıllı kol saati, Apple S6 işlemcisi vasıtasıyla desteklenmektedir. WatchOS 7.0 işleyen sisteminde çalışır. Akıllı saatin boyutları 44 x 38 x 10,4 mm şeklinde ve ayrıca kol saati 41,3 büyükbaba ağırlığındadır. Akıllı kol saati Bir çift türünün tek örneği renkte maaş : Titanyum ve ayrıca Uzay Siyahı. 1 GB RAM ve ayrıca 32 GB dahili depolamak aracılığıyla paketlenmiştir. Akıllı kol saati, ECG sertifikalı 50 ölçü suya dayanıklıdır. Kim kişiselleştirilmiş Ayarlamak üründe de kim özellikler kullanılmasını bekliyoruz.

 

 

İzliyorsun: Apple sınırlı sayıda ürettiği akıllı saatleri piyasaya sürdü!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply