Apple, Siri’yi geliştirmek için Voysis’ı satın aldı! – Hardware Plus

Apple, Siri’yi geliştirmek için Voysis’ı satın aldı! – Hardware Plus

Apple, sesli asistanı Siri’nin sentetik akıl bölümünü geliştirmek için Voysis firmasını satın aldığını duyurdu. Tedarikçi, yaptığı kim hamle aracılığıyla Siri’yi daha verimli bir hale getirmeyi hedefliyor.

Geçmek haftanın ortalarında Dark Sky uygulamasını satın banliyö bölgesi Apple, ek bir satın pikap daha gerçekleştirdi. Bloomberg‘in haberine bağlı olarak, Voysis adında taze bir sağlayıcı daha satın aldı. Eyalet konusu İrlandalı sağlayıcı, çevrimiçi gürültü yardımcıları ve ayrıca asistanlarının doğuştan dili daha yakın moda anlamalarına olanak tanıyor.

İlginizi çekebilir: Zoom uygulamasının güvenlik ve güvenlik açığına uyarı!

Voysis, önemli ölçüde sanal satın alma uygulamalarında sesli asistanı geliştirmek üzerine çalışmış durumda. Zaten kim yazılım programı, tüketici isteklerini şaşırtıcı bir şekilde daha yakın moda yorumlayabiliyor ve ayrıca ona bağlı olarak daha yakın yardım sunabiliyor.

Voysis’in geliştirdiği taze ilerleme sayesinde dönem öbeklerini anlayabildiğini ayar haberde, ‘’Taze bir TV’ye ihtiyacım sahip olmak’’ ve ayrıca ‘’Bütçem 1.00 para’’ iyilik ifadeleri söylediğinizde sentetik zekanın bunu anlayabileceğini ve ayrıca buna ilişkili olarak sonuçları kullanıcıya sunacağı, örneğini verildi.

Apple

Voysis’in sahip ortağı Peter Cahill, sistemin kullandığı bellek miktarını 25MB seviyelerine çekeceklerini belirtti. Kim vücut tahmin edilen olarak 4 Apple Music şarkısı aracılığıyla özdeş depolamak alanı kaplıyor. Kim sayede ağ bağlantısı olmadan da mantıklı telefonlarda yazılımın çalışmadı şaşırtıcı bir şekilde daha basit hale getirilmiş oluşum.

iPhone 4s aracılığıyla birbirleriyle sesli asistanı Siri’yi başlatan Apple, sentetik akıl ve ayrıca sesli ortak için; Xnor.ai, Turi, VocalIQ, Perceptio ve ayrıca Emotient iyilik sentetik akıl yazılımları geliştiren girişimleri de geçtiğimiz yıllarda bünyesine katmıştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Siri’yi geliştirmek için Voysis’ı satın aldı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply