Apple, Siri’yi İyileştirmek için App Store’da Yeni Bir Uygulama Yayınladı – Hardware Plus

Apple, Siri’yi İyileştirmek için App Store’da Yeni Bir Uygulama Yayınladı – Hardware Plus

Apple geçici zaman dilimi geçmişte, katılımcılarından konuşmak verilerini derleme için zanaat bir soruşturma çalışmasına başladı. Hizmet sağlayıcı, App Store’da “Siri Söylem Çalışması” adlı taze bir IOS uygulaması yayınladı. Uygulama kaydolan katılımcıların gürültü isteklerini yanı sıra çeşitli diğer desteklemek bildirimlerini Apple aracılığıyla paylaşmalarını sağlıyor.  Uygulama, Uluslararası bazı ülkelerde yayında, yine de yayınlanmış olduğu “Faydalı Bilgisayar Programlama” kategorisinde arayan yapıldığında davranış ulaşılmamakta. Uygulama şu bir kez için Tavuk’de yayında kesinlikle değil.

Siri Söylem Çalışması Uygulamasını Kullanılabilecek Ülkeler

  • ABD
  • Kanada
  • Almanya
  • Fransa
  • Hong Kong
  • Hindistan
  • İrlanda
  • İtalya
  • Japonya

Sensor Tower’dan alınan bilgilere bağlı olarak davranış aslen olarak 9 Ağustos’ta yayınlanmış yanı sıra 18 Ağustos’ta taze bir sürüme gelerek yükseltme almış.

Siri Söylem Çalışması uygulamasının kendi başına yanı sıra hedefleri kabaca inanılmaz az uzmanlık sunmakta yanı sıra kullanıcılarının sadece nasıl işbirlikçi olacağını açıklamıyor. Alternatif olarak, son derece düzenli bir yetki vermek sözleşmesi, bir karşılık yanı sıra katılımcının uygulamayı kullanabilmesi için Kimlik bilgilerini girebileceği göster karşılıyor. Geçmiş tarih için ise en devasa olan nokta ise hoş geldiniz sisteminin olması. Bu nedenle uygulamayı indirip tarih olsanız rağmen, uygulamayı kullanım için davetiyenizin olması gerekmekte. Kim yüzden uygulamaya ulaşan herhangi bir birey ancak uygulamayı kullanamamakta.

Tavsiye değiştir yapan kullanıcılar davranış kabaca, Apple’ın Siri’ye iyileştirmeler yürütmek için kullandığı bir davranış olduğunu söylemekte. Kim da Apple’ın Siri’yi değiştir için çalıştığı sayısız yoldan kesinlikle birisi olarak gözüküyor.

Geleneksel olarak Apple, tüketicilerin gürültü kayıtlarının minik bir kısmını puan yanı sıra inceleme için geliştiricilere göndererek Siri’nin hataları kabaca hatta daha fazla uzmanlık elde etmek edinmeye çalıştı. Bunu söyledikten sonra bir yazar sürecin yaş yaş açıklanmayan bilgileri dinlemelerine etkinleştir verdiğini söyleyerek kullanıcıları uyarmıştı. Bunun üzerine geçici bir zaman dilimi içerisinde Apple, inceleme işlemini arzu süreci haline getirdi. Kim moda isteyen kullanıcılar özel değerlendirme edildi yanı sıra Siri’nin hataları giderilmeye çalışıldı.

Kim uygulaması sayesinde, daha genelleşmiş çalışmalar toplamanın karşı, toplanan verileri dünya desteklemek bildirimleriyle birleştirdiği için Apple’ın Siri’nin hatalarını daha yakın anlamasına olanak tanıyor. Apple, Siri Söylem Çalışması uygulamasıyla katılımcıların isteklerini de fark edilir yorumlar sağladığını söyledi. Örneğin, Siri bir soruyu uygunsuz duyarsa, kullanıcılar ne sormaya çalıştıklarını açıklayabilecekler ya da “Hey Siri” denmediği takdirde Siri açıldı ise müşteri bunu bildirebilir ya da birden fazla kişinin bulunduğu {bir yerde} konuşmacıyı uygunsuz algılarsa işbirlikçi bunları fark edilir yorumlar sayesinde Apple’a bildirmektedir.

Çeşitli diğer bir varyasyon, katılımcıların hiçbirinin verilerinin Apple aracılığıyla mutlaka paylaşılmamasıdır. Alternatif olarak, kullanıcılar yaptıkları Siri isteklerinin bir listesini görebilir yanı sıra ardından desteklemek bildirimlerini Apple’a göndereceklerini seçebilirler. Apple bunlara ek olarak, yönetmek katılımcılar vasıtasıyla verilen veriler hariç uygulamada hiçbir müşteri bilgisinin toplanmadığını ya da kullanılmadığını da belirtti.

Kim uzun yıllar Apple, Siri’yi, yükseltilmiş yetenekleri yaygın olarak Android araçlar için devasa bir dönüşüm noktası olan Google Ortak’a daha vahşi bir düşman haline getirmeye çalışıyor. Ayrıca bunun için yaşlı Google Insan yapımı Mizah araştırmacı Samy Bengio’yu ekibine ekledi.

Bunu söyledikten sonra sonuçlandırmak yıllarda gürültü tabanlı uzmanlık işlemdeki hemen gelişmek olsa da çevrimiçi asistanların ancak pozitif konuşmak türlerini algılamakta komplikasyon çekebiliyor. Asistanlar, bir evde sayısız odadan sesli komutları dinleyen birden fazla üreticisi olduğunda hatalar verebiliyor. Bunlara ek olarak aile üyeleri üyelerinin seslerini ayırmak etmeye çalışırken ya da bir çocuğun sesini anlamaya çalışırken de hatalar verebilmekte.

Apple’ın bir Siri konuşmak çalışması yürütüyor olması taze bir nokta kesinlikle değil. Apple tarihsel diliminde çeşitler çeşitler değerlendirmeler yanı sıra istatistik yapmıştır. Bunu söyledikten sonra Apple yönetmek App Store’da yayınlanan çalışmasının olması alışılagelmiş bir sağlık durumu kesinlikle değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, Siri’yi İyileştirmek için App Store’da Yeni Bir Uygulama Yayınladı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply