Apple, sonunda Samsung’u geçerek en büyük telefon üreticisi oldu! – Hardware Plus

Apple, sonunda Samsung’u geçerek en büyük telefon üreticisi oldu! – Hardware Plus

Dünyanın en büyük yenilik yarışı olan bilge telefon yarışında Apple aracılığıyla Samsung’un kıyasıya mücadelesi eleman değiştiriyor. MWC 2015’te bizleri Galaxy S6 yanı sıra önemli ölçüde Galaxy S6 Edge aracılığıyla büyüleyen Samsung kim yaş {kadar} çok kapsamlı teelfon gamından dolayı dünyanın en büyük telefon üreticisi olarak listenin başında tesis alıyordu.

Yine de hayatında aslen defa hepsi birden Bir çift benzersiz sürüm çıkartan Apple Çin’deki gereksinim artışının da sayesinde Samsung’u geçerek dünyanın en büyük telefon üreticisi konumuna geldi.

Amerikalı organizasyon 2014’ün sonuçlandırmak çeyreğinde 74.8 bin adet bilge telefon satarken Samsung 73 bin adette kaldı.

Gartner araştırma çalışması firmasının hazırladığı rapora bağlı olarak Apple’ın iPhone satışları geçmek senenin tamamen aynı çeyreğine oranla 25 milyonluk bir genişlet göstermiş. Çin’deki gereksinim patlaması firmaya sonuçlandırmak çeyrekta 18 milyar dolarlık bir kâr sağlamış.

Gerçekten değer olarak şu anda Samsung’un önünde olan (borsada en kullanışlı organizasyon) Apple şu anda de adet bakımından ezeli rakibini geride bıraktı. önemli ölçüde Galaxy S5’in beklentilerin inanılmaz aşağıda bir dönüştürme yapması rekabetin Güneye doğru Kore için büyük kazaya uğramasına sebep olmak oldu.

Aynı zamanda firmanın tehlikesi özellikle Apple’ın liderliği kapmış olması kesinlikle değil. Bunun yakın 3 üncü sırada bulundu Xiaomi aracılığıyla birbirleriyle aslen 10’da tesis banliyö Huawei yanı sıra Lenovo seç Çinli firmalar dünyanın onayla kalıyorum firmalarını çok zorluyorlar. HTC yanı sıra LG çoktan Çin’in kim daha koyu yüzünü tatmış durumda. Bazı noktalarda Apple yanı sıra Samsung ne olursa olsun onlarla mücadele edemiyor bakalım önümüzdeki 3 on yıl sağa neler yaşayacağız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple, sonunda Samsung’u geçerek en büyük telefon üreticisi oldu! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply