Apple Sözünü Tuttu…

Apple Sözünü Tuttu…

Hatırlatmak gerekirse bundan tahmini bir 5 ay daha önce Apple’ın daha yaşlı başkanlarından bir kişi olan Eddy Cue, iTunes Match ve ayrıca Apple Music depolama alanı limitlerinin yükseltileceğini belirtmişti. Ve ayrıca başına zamanki iyilik Apple, dedi ve ayrıca yaptı…

468111-apple-music

Birçok müziksever insanın arşivlemek istediği şarkılarını depolamasına ve ayrıca istediği en kısa sürede istediği şarkıya uluşmasına imkân sağlayan iTunes Match {artık} şaşırtıcı bir şekilde hatta daha fazla seslendirmek saklayabiliyor. Daha erken 25 1000 adet seslendirmek aracılığıyla kısıtlı vesayet kapasitesi olan rutin bakım {artık} 4 sağlam bir genişlemeyle başına bireysel için 100 1000 adet seslendirmek saklayabilecek kapasiteye ulaştı. Kim sayede kullanıcılar iTunes üzerinden aldıkları şarkıları ya da ek servisler üzerinden edindikleri şarkıların istedikleri kadarını açıkça depolayabilirler. Fakat başına ne {kadar} iCould tamamen ücretsiz olsa da iTunes Match ücretli, her yıl 40 TL iyilik bir kazanç ödeyerek kim servisten yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda iTunes Match çeşitli teşvik barındırsa da her yıl kayıt ücretini karşılayamayacak kullanıcılar için March’dan tutmak yanı olmayan tamamen ücretsiz popüler müzik servisleri de elde edilebilir. Örneğin PlayMusic hali hazırda 50 1000 seslendirmek kapasitesini tamamen ücretsiz sunmakta.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Sözünü Tuttu…

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply