Apple Stadium uygulamasını mağazasından kaldırıyor!

Apple Stadium uygulamasını mağazasından kaldırıyor!

Apple aracılığıyla organizasyon dünyası arasındaki gerginlik sürüyor. Organizasyon Google Stadia için geliştirilen 3 üncü kutlama Stadium uygulamasını mağazasından kaldırdı.


İlginizi çekebilir; Poco X3 NFC kutusundan çıkıyor! Ismarlama fiyatıyla uyarı çekiyor


Apple buluttan organizasyon oynama hizmetine e karşı adımlar atmaya işlem!

Organizasyon dünyasının sonuçlandırmak dönemde inanılmaz şekilde genellikle konuşmaya başladığı buluttan organizasyon oynatma hizmeti, oyuncular vasıtasıyla da ilgiyle gözlemlemek ediliyor. Google Stadia aracılığıyla başlayan kim akıma daha sonradan Nvidia GeForce Now aracılığıyla katılırken, Microsoft xCloud, Amazon da Luna servisleri aracılığıyla ekip çalışması gösterdiler. Gerekir kısıtlama olarak ağ bağlantısı ve ayrıca bir pratik makine istenen kim servislerde bazı durumlarda her neyse geliştiricilerin istediği seç gitmiyor ancak. Birçok firmanın Android araçlar için çıkardığı kim rutin bakım, iOS yüklü cihazlarda ancak kullanılamıyor. Apple‘ın getirdiği alışveriş merkezi şartları nedeniyle iOS yüklü cihazlarda göremediğimiz kim servisler, oyuncuları 3 üncü kutlama uygulamalara kılavuz durumunda kalıyor.

Kim 3 üncü kutlama uygulamalardan bir kişi olan ve ayrıca Google Stadia için geliştirilen Stadium uygulaması da, Apple‘ın radarından kaçamadı. Organizasyon uygulamayı mağazasından kaldırırken, davranış geliştiricisi Zachary Knox, Reddit üzerinden yaptığı faktör aracılığıyla düşün kırıklığına uğradığını belirtti. Gözetim kısıtlamaları nedeniyle uygulamanın kaldırıldığını hazırlanıyor Knox, uygulamayı daha vaktinden önce yükleyen kullanıcıların sıkıntısız bir moda kullanmaya ısrar edebileceklerini ama silmemeleri gerektiğini belirtti. Bakalım Apple organizasyon dünyası aracılığıyla arasını an düzeltecek bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Apple Stadium uygulamasını mağazasından kaldırıyor!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply