Apple Store Bağdat Caddesi Yarın Açılıyor – Hardware Plus

Apple Store Bağdat Caddesi Yarın Açılıyor – Hardware Plus

Geçtiğimiz haftalarda sizlere Apple taze mağazasını Bağdat caddesinde açacağı çevresinde bir haber yayınlamıştık. Yine de verimli bir kez açılacağına dair tamamlayınız bir ilgi bulunmuyordu. Şu anda ise Apple taze mağazasını 22 Ekim Cuma (yarın) Apple severler aracılığıyla buluşturuyor.


Bakmakta bonus teklifi sahip olmak: 3 üncü Apple Store Bağdat Caddesi’nde Açılıyor!


İstanbul’un en ana yerinden birisinde bulundu Apple Bağdat Caddesi, Apple’ın Tavuk’deki 3 üncü perakende dönüştürme mağazası kesinlikle olacak. Kim Bir çift katlı mekan, kurumsal malzemeleri alışveriş merkezi tasarımındaki en taze unsurlarla harmanlayarak müşterilerin Apple varlık yanı sıra servislerini inceleyebilecekleri ya da tamamen ücretsiz Today {at} Apple merkez çalışmalarına katılabilecekleri belirgin yanı sıra güçlü bir banliyö bölgesi yaratıyor.

Apple taze mağazası için de “İstanbul’un kalbi Bağdat Caddesi’nde son derece uzun değil taze bir alışveriş merkezi açıyoruz. Başına konuda size değerli kesinlikle olacak uzmanlarla buluşacağınız, taze bilgilerle becerilerinizi geliştireceğiniz, bahçesinde vakit geçirirken motive etmek alacağınız yanı sıra yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız kim 3 üncü mağazamızda sizinle yanı sıra muazzam minik, uçuk kaçık bütün fikirlerinizle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.” açıklamasında bulunmuştu.

Apple

Apple, açılışı anmak için şehre yanı sıra şehrin geliştirici zihinlerine düşün duruşu niteliğindeki Bakış açısı İstanbul adlı 6 haftalık bir Today {at} Apple programının lansmanını yapacak. 20 kurumsal sanatçının daire sahipliğinde gerçekleştirilecek kim Ayarlamak, İstanbul’da kurumsal topluluklar için kapsamlı konular yanı sıra etik üzerinden yenilik, yaşam tarzı yanı sıra teknolojiyi bir araya getiren bir bilgi sunuyor. Katılımcılar, Murat Palta aracılığıyla standart minyatür çizimi yanı sıra illüstrasyonu, Magnum Photos fotoğrafçısı Sabiha Çimen yanı sıra Sinan Tuncay aracılığıyla hareketli resim yaratmayı öğrenebilecekleri meydan okuma yüze yanı sıra dijital merkez çalışmalarında merkez pikap şansına yaratıcı kesinlikle olacak.

Apple

Alışveriş merkezi hepsi birden ilerleme uzmanları Tin Nguyen yanı sıra Ed Cutting aracılığıyla Türk gürültü tasarımcısı Oğuz Tavsiye vasıtasıyla özelleştirilmiş olarak ayarla bir güçlendirilmiş gerçek (AR) sergisine de daire sahipliği yapacak. Ziyaretçiler, LiDAR tarayıcısına yaratıcı iPad Pro yanı sıra iPhone 13 Pro modellerini aracılığıyla, ekranlarında standart belge süsleme sanatı Ebru’dan esinlenilmiş seramik objeleri AR olarak görebilecekler.

Apple Bağdat Caddesi’nin dünyanın benzersiz yerlerindeki Apple Store’lardan yanı sıra Cupertino, California’daki Apple Center’dan izler taşıyan tasarımında Aksaray Yaylak graniti yanı sıra Türk traverteni tercih kurumsal malzemeler de kullanılıyor. Perakende dönüştürme mağazası, asılı duran karbon dioksit fiber çatısıyla yanı sıra ağaçlarla toplam büyük bahçesiyle tasarımsal olarak da bildirmek çekiyor.

Apple

İçeride, ziyaretçileri video kaydı duvarı yanı sıra Today {at} Apple merkez çalışmalarına daire sahipliği yapan Çevrimiçi forum alanı karşılıyor. Zirve katta ise müşterileri, Apple’ın en taze varlık yanı sıra servislerini çok yakından inceleyebilecekleri bir banliyö bölgesi bekleyen. Mekanın tamamı 9 metrelik cam giydirme yüz cepheden dışarıyı görüyor. Mola için açılabilen Bir çift muazzam çatı penceresi de içerisinin zaman ışığıyla dolmasını sağlıyor.

Türünün tek örneği çevrelerden itibaren yanı sıra 14 benzersiz yabancı Dil konuşan 130 yıldız Apple Bağdat Caddesi ekibi, 22 Ekim Cuma günü kurumsal saatle 10:00’da başlangıçta ziyaretçilerini karşılamaya planlama.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Store Bağdat Caddesi Yarın Açılıyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply