Apple Store kapatıldı, iPhone 12 geliyor! – Hardware Plus

Apple Store kapatıldı, iPhone 12 olay! – Hardware Plus

Apple, taze ürünlerini tanıtmadan daha önce öğe dönüşüm sayfalarını güncellemek için “(*12*)Apple Store” mağazasını geçici süreliğine kullanıma kapattı.


(*12*)İlginizi çekebilir: iPhone 12 manyetik ima etmek cihazı, Apple etkinliğinden daha önce ortaya sonuç!


Apple Store kapatıldı!

Şu bir kez itibariyle Apple’ın dijital mağazasına girildiğinde “Apple Store’da bazı manşet yapıyoruz. Yerine getirmek kısaca bir kez daha deneyin” şeklinde bir web sayfası karşımıza çıkıyor. Şirketin, taze ürünlerini tanıtmadan daha önce alışveriş merkezi dönüşüm sayfasını kapattığı Herhangi bir kişi vasıtasıyla biliniyor.

Apple’ın “(*12*)Selam, Tempo” etkinliği, amiral gemisi (*12*)iPhone 12 serisinin ve ayrıca çeşitli diğer kabiliyet ürünlerinin çıkmasının beklendiği çevrimiçi bir medya etkinliği gidiyor.

Taze iPhone modellerinin an satın alma edilebileceğine dair çelişkili söylentiler duymuştuk. Yine de kim uzun yıllar Apple’ın lansmanları kademelendirmesi bekleniyor ve ayrıca iPhone’un yüz siparişe birdenbire açılmayacağı söyleniyor.

Saygın Çinli sızıntı kaynağı Kang, (*12*)6.1 inçlik ‌‌iPhone 12‌‌ ve ayrıca (*12*)‌‌iPhone 12‌‌ Pro modelleri için yüz siparişlerin (*12*)16 Ekim Cuma günü itibariyle verilebileceğini düşünüyor. Aynı anda (*12*)iPhone 12‌‌ mini ve ayrıca (*12*)iPhone 12 Pro Max yüz siparişlerinin (*12*)6 Kasım Cuma günü başlayacağı, cihazın (*12*)13 Kasım Cuma günü piyasaya sürüleceği şarj etmek ediliyor. (*12*)Apple’ın şimdiye kadarki (*12*)en kapsamlı telefonu olan(*12*) iPhone 12 Pro Max de bir tam hafta bundan sonra (*12*)20 Kasım Cuma günü piyasaya sürülecek.

Apple’ın Tavuk Saati aracılığıyla (*12*)bu gece 20.00’da başlayacak olan güçlü etkinliğini, (*12*)Apple’ın ABD sitesinden ya da (*12*)Apple’ın YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Bunlar da (*12*)ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Store kapatıldı, iPhone 12 geliyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply