Apple Store kapatıldı, yeni Mac’ler geliyor! – Hardware Plus

Apple Store kapatıldı, yeni Mac’ler olay! – Hardware Plus

Apple, yeni ürünlerini tanıtmadan daha önce ticari mal dönüşüm sayfalarını güncellemek için “Apple Store” mağazasını geçici süreliğine kullanıma kapattı.


İlginizi çekebilir: Apple AirTags anahtarlığı tanımlanmış!


Apple Store sebep kapatıldı?

Şu en kısa sürede itibariyle Apple’ın dijital mağazasına girildiğinde “Apple Store’da bazı haberler yapıyoruz. Lokum kısaca bir kez daha deneyin” şeklinde bir web sayfası karşımıza çıkıyor. Şirketin, yeni ürünlerini tanıtmadan daha önce alışveriş merkezi dönüşüm sayfasını kapattığı herhangi bir birey vasıtasıyla biliniyor.

Etkinliğin, başlangıçta Apple Silikon çipe kurucu Mac’lere düz sahipliği yapması bekleniyor ve ayrıca bunun yakın bu akşam mağazada bir ya da Bir çift yeni hoş olmayan sürpriz görebiliriz.

Haziran ayında gerçekleşen WWDC’de Apple, Mac bilgisayarlarında Intel işlemcilerden çok kendi ısmarlama Apple Silikon işlemcilerine geçeceğini duyurmuştu. Sektöründe yenilikçi bir performansa kurucu olacağını da vaat etmişti. Söylentilerde ise, başlangıçta Apple Silikon Mac’lerin yeni MacBook Air ve ayrıca 13 inç MacBook Pro modelleri iyilik azaltmak kurs dizüstü bilgisayarlar olabileceğini öne sürüldü.

Apple’ın Tavuk Saati aracılığıyla bu akşam 21.00’da başlayacak olan zorlayıcı etkinliğini, Apple’ın ABD sitesinden ya da Apple’ın YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Store kapatıldı, yeni Mac’ler geliyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply