Apple Store mağazaları geçici olarak kapatıldı! – Hardware Plus

Apple Store mağazaları geçici olarak kapatıldı! – Hardware Plus

Coronavirus pandemisinin etkisini yitirmesiyle Çin’deki mağazalarını düzeltmek açan Apple, buna paralel olarak benzersiz bir karara daha marka attı. Salgının yönünü Uluslararası’ya düzgün çevirmesi, Çin dışındaki bütün bütün Apple Store mağazalarının bir zaman dilimi kek kalmasına sebep gidiyor!


İlginizi çekebilir: Realme 6, başlangıç ​​aşaması elektronik kamera için başlangıçta program güncellemesini aldı!


Çin dışındaki bütün bütün Apple Store mağazalarına Coronavirus darbesi!

Uluslararası’daki yayılma hızı kademeli olarak artırma Coronavirus, çok ülkede benzersiz hal durumuna {kadar} giden bir sürecin yaşanmasına sebep olay. Virüsün ortaya çıktığı Çin’de varlık sürekli sürekli normale dönerken, İtalya başta aslında olmak üzere Uluslararası ülkelerinde hastalık doğru tersine kötüleşiyor. Kim durumdan dolayı İtalya’daki mağazalarını geçtiğimiz günlerde kapatan Apple, hemen şimdi de Çin dışındaki Apple Store mağazalarını kapatma kararı aldığını duyurdu.

Konuyla stresli sebep olmak yapan Tim Cook, çalışanlarının sağlığını için savaşmak yanı sıra kelimenin tam anlamıyla temasın önüne yasalaştırmak için kim kararı aldıklarını belirtti. Aynı zamanda Apple’ın ağ sitesine bakıldığında Tavuk’deki Katı Center yanı sıra Akasya AVM mağazalarının da kapatıldığı görülüyor. Bu nedenle çözmek Tavuk’deki Apple Store mağazalarını da kapsıyor.

Toplum genelindeki Apple mağazalarının düzeltmek açılacağı kayıt ise 27 alayı olarak belirtiliyor. Bununla beraber online alışveriş merkezi tarafında satın alma alım sürecinin bunlara ek olarak ısrar edeceği yanı sıra kullanıcıların ağ kanalına yönlendirildiği anahtar kelime ediliyor. Toparla olarak durumdan zarar verici olarak etkilenen Apple çalışanlarının ücret harmanlanmış bütün bütün haklarını bunlara ek olarak almaya ısrar edeceğini belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Store mağazaları geçici olarak kapatıldı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply