Apple Store Türkiye’de online olarak açıldı – Hardware Plus

Apple Store Türkiye’de online olarak açıldı – Hardware Plus

Türk kullanıcıların Apple’dan beklediği müjde son olarak geldi. Apple, Tavuk için aslen temsilci Apple Online Mağazası’nı açtı. Sitede, Türk motiflerini taşıyan bir bitki çayı tabağı eşliğinde “Düzenli olarak bekleriz” sloganı yanı sıra taze iPhone’ların fiyatları aslen uyarı çeken detaylar oldu. Apple Online Alışveriş merkezi’da iPhone 5C’nin temsilci fiyatı 1849TL, iPhone 5S’in fiyatı is 2149TL olarak belirlendi. Ilgilendirmek hakkındaki temsilci ana sebep, bizlere ulaştırılan yakalama bülteninde şu şekildeydi:

Selamlar,

Apple olarak, Tavuk’de Apple Online Store’un bu gece açıldığını duyurmaktan sevinç duyuyoruz. Tavuk’de müşteriler aslen kez kontrol Apple’dan satın alma yapabilecekler yanı sıra başına aşamada uzmanların önerilerinden yararlanabilecekler.

Apple Online Store müşterilerine, dünyanın en vaktinden önce görüşlü iyi bir fikir telefonu iPhone 5s, bugüne {kadar} zanaat en çok renkli iPhone olan iPhone 5c, iPad 2 yanı sıra iPad mini, taze Retina ekranlı MacBook Pro, bütün tarih dayanan elektrik pili ömrüne yaratıcı MacBook Air yanı sıra iPod (PRODUCT) RED seç en taze Apple ürünlerini sunuyor.

Apple Online Store’da iPad, iPod touch yanı sıra iPod nano’ya lazer cihazı baskıyla bireysel mesajlarınızı yazdırma yanı sıra satışa sunulan Mac’lerden her türlü birini özel çeşitli tıklamayla ısmarlama yapılandırma, istisnai olarak sayısız 3 üncü taraf aksesuarlar yanı sıra ısmarlama ürünler yanı sıra Bonus teklifi Puanları yanı sıra devasa bankalarla birlikte çalışmak içine 12 aya {kadar} kurulum seç bir seçim uygun şekilde yerleşim yöntemi yanı sıra bankacılık şirketi havalesiyle para miktarı yerleşim yapan müşteriler için tasarruf seç fırsatlar yanı sıra kuruluş sunulmaktadır.

Müşterilere, kendi başlarına için en faydalı ürünleri bulmalarına pratik aslında olmak için telefonla ya da dijital konuşmak kullanarak profesyonel desteği verilmekte yanı sıra müşterilerin iPad, iPhone yanı sıra Mac’lerini birdenbire kullanmaya başlamalarına pratik aslında olmak için tamamen ücretsiz dönüştürme sonrası bireysel montaj oturumları düzenlenmektedir.

Tavuk’deki Apple Online Store’u store.apple.com/tr adresinde birdenbire oturum, toplantı, celse teslim almak.

Teşekkür etmek, Josh

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Store Türkiye’de online olarak açıldı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply