Apple Store Yine Kapandı! Yine Mi Zam Geliyor? – Hardware Plus

Apple Store Yine Kapandı! Yine Mi Zam Olay? – Hardware Plus

Geçtiğimiz Salı günü Apple, Peek Performance adını verdiği Bahar sezonu etkinliği aracılığıyla son zamanlarda ürünlerini tanıtmıştı. Verimlilik kapsamında da son zamanlarda iPhone SE, iPad Air, MAC Studio, Mac Studio Display ve ayrıca M1 Ultra işlemcisi olanaklar aldı. O zamanda Apple Store’u kapatan Apple, hemen şimdi tekrardan Apple Store’u kapattı.


Bakmakta ödül sahip olmak: APPLE YAPTI YAPACAĞINI! | iPhone SE, iPad Air, M1 Ultra ve ayrıca dahası…


Apple Store’un kapanması ne kavramak olay?

Verimlilik zamanlarında Apple, mağazayı kapatarak son zamanlarda ürünlerini siteye ekliyordu. Salı günkü verimlilik sonrasında yer kapanmıştı ve ayrıca açıldığında son zamanlarda ürünler siteye eklenmiş benzer şekilde elde edilebilir satışta olan bütün ürünlere de normal %20 oranında zam yapılmıştı. Kim maliyet artışının sebebi de Tavuk’deki döviz kurlarının halledilir kalmaması ve ayrıca artması olduğu Herhangi bir kişi vasıtasıyla saygı edildi. Apple etkinliğinde tanıtılan ürünler ve ayrıca itibaren zamlarla beraber ürünlerin son zamanlarda fiyatlarına buradaki linkten bakabilirsiniz.

Peki tonit tetikleyici Apple Store tekrardan kapatıldı?

Görünen o ki özellikle Tavuk’deki Apple Store kesinlikle değil, dünyanın çeşitli diğer ülkelerinde de sağlık durumu benzer. Böylece sitede genel olarak bir araştırma sahip olmak seç görünür. Global sitede olan Blog yazısı daha açıklayıcı. Pasifik Geleneksel Zamanı aracılığıyla sabahın erken saatleri 5:00’te açılacak olan yüz siparişler için kim çalışmanın yapıldığı açıklanmış. Tavuk saati aracılığıyla de 16:00’da açılması bekleniyor. 

Apple

Bunula birbirleriyle son zamanlarda tanıtılan ürünlerin ve ayrıca elde edilebilir satışta olan ürünlerin fiyatlarında ayar olup olmayacağı ancak belli kesinlikle değil. Yer açıldığı zamanda her türlü bir ayar olursa kim haberi güncelleyeceğiz…

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Store Yine Kapandı! Yine Mi Zam Geliyor? – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply