Apple Sürücüsüz Araba Konusunda Yeni Bir Başvuru Yaptı

Apple Sürücüsüz Araba Konusunda Yeni Bir Başvuru Yaptı

Bir işveren National Highway Traffic Safety Administration’a Apple’ın sürücüsüz kamyon yazılımı tamamen dönüştürmek için finansal yatırım yapmaya telefonda olduğunu belirtti.

Yöneticinin aynı anda Apple’ın direksiyon yazılımı için hevesli olduğunu da belirtti. Kim da yenilik devinin sürücüsüz kamyon teknolojileri üzerine sayısız araştırmalar yaptığına dair dedikoduları kesinleştirdi. Ticari mal iyileştirme bölümü başkanı Steve Kenner vasıtasıyla kaleme alınan mektupta Cupertino şirketinin ekipman öğrenimi yanı sıra otomasyon üzerine kapsamlı araştırmalar yapıldığının yanı sıra taşıma seç bir son derece alanda kim teknolojinin kullanılabileceği tesis alıyor.

Bunun {arkasında} bir de bürokratik işlemlerin düşürülmesi de yatıyor. Mektupta direksiyon mekanik başına yenilendiğinde için mümkün kılmak toplamak yerine 4 ay saygın gidiyor izinlerin verilmesi veya icat yanı sıra karakteristik değişikliklerinin de başına seferinde kesinlikle değil 4 ay saygın gidiyor moda alınması isteniyor. Karakter aynı anda geliştirilen kim teknolojinin geçici zaman çerçevesi içerisinde çoğunluk düzenleyici araçlarında medeniyet için kullanılmasına dair istekler de barındırıyor.

Çeşitli diğer taraftan yenilik devinin sürücüsüz kamyon sektörüne özel yazılım uygulaması olarak girmeyeceği söyleniyor. Istisnai olarak yüksek süredir şirketin elektrikli yanı sıra sürücüsüz kamyon geliştirdiği ortada dolanan iddialardan. Project Dev olarak tanınan girişim Tesla’nın Baş yönetici’su Elon Musk vasıtasıyla da herhangi bir birey vasıtasıyla tanınan bir teknik olarak dile getirilmişti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Sürücüsüz Araba Konusunda Yeni Bir Başvuru Yaptı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply