Apple Tamamen Camdan iPhone Patenti Aldı! – Hardware Plus

Apple Tamamen Camdan iPhone Patenti Aldı! – Hardware Plus

Başarıyla geçti tam hafta Apple, şimdiye kadarki en beklenmedik görünen ekipman fikirlerinden birinin patentini aldı; mükemmel camla kaplanmış bir iPhone! Konsepte bakacak olursak telefonun 6 fasulye yüzeyi sahip olmak ve ayrıca kim 6 geliştirmek de görüntü sağlayabilecek yapıda zanaat.


Bakmakta avantaj sahip olmak: MediaTek Dünyanın İlk 7nm TELEVİZYON İşlemcisini Tanıttı


Patenti Amerika Birleşik Devletleri Lisans ve ayrıca Endüstriyel Şirket Ofisi vasıtasıyla onaylanan kim lisans , Apple vasıtasıyla “Cam muhafazalı elektronik aletler ekipman” olarak adlandırıldı. Sızdırılan lisans görsellerine bir bakış attığımızda yüz taraftaki ekranda uygulamaları ve ayrıca yükseklik tarafta kol saati ve ayrıca bir üstlenmek elektrik pili, WiFi ve ayrıca şebeke simgeleri görülüyor. Bunula birbirleriyle azaltmak tarafta da iklim ve ayrıca takvimi gösteren bir banliyö bölgesi bulunuyor. Resimler aynı şekilde, ekranın iPhone’u mükemmel sarabildiğini ve ayrıca net yüzeyler yerine bütün cihazda kesintisiz sayısız bir göster yanılsaması verdiği örnekleri de gösteriyor.

Apple, cam iPhone’un onarım hizmeti için tam olarak nasıl monte edilip demonte edilebileceğine dair bazı yaratıcılık rağmen paylaştı. Ahize kısmından ya da iPhone’un altından “tartışmak” şeklinde (patentte etiketlendiği tercih) çıkarılarak, ekipman bileşenlerinin kaymasına izin ver vererek muhtemelen parçalara ayrılabilir. Kim da daha basit bir halledilir imkanı sağlayacak tercih gözüküyor. Tamamen camdan yapılmış bir iPhone’u ödünç almak kalır şimdilik inanılmaz ezici. Aktif madde ayar ve ayrıca onarımının muazzam lojistik maliyeti olsa da, böyle bir telefonu Ayarlamak gelişme haline getirmenin istisnai olarak ezici olmasının çeşitli nedeni sahip olmak.

Bunlardan bir tanesi telefonun inanılmaz süs olması. Telefonun başına doğru ekranının olacağını düşünürsek kim telefon bir olay takmak da akıl almaz hale olay. Bir MacRumors yorumcusunun da dediği tercih böyle bir telefonu ödünç almak kalır bir kalıp sabunu ödünç almak tutmaktan farksız olacaktır. Benzer şekilde Apple ancak kullanmasa da Gorilla Glass Victus güvenli bir cama kurucu olsa da telefonun inanılmaz süs ve ayrıca kararsız olacağı aşikar. Bir de kim tasarımın olası bir darbede onarımının pratik olarak uygulanabilir olamayacağı için maliyetinin de gerçekten uzun çıkması da ortak.

Apple

Kim cam telefon anlayışı kelimenin tam anlamıyla Apple için bir başlangıçta kesinlikle değil. Daha öncelerinde Patently Apple vasıtasıyla belirtildiği tercih, taşıyıcı 8 yıldır farklı cihazların cam konseptlerinin patentini alıyor. Bununla birbirleriyle, mükemmel cam bir bilge telefonun gelecekte bir noktada bütün dürüstlüğümle  pazara girip giremeyeceği sürpriz konusu. Sizce Apple, iPhonelar için son zamanlarda bir başlangıç ​​ planlıyor muhtemelen mi? Yanıtlar kısmında bizlerle görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Apple Tamamen Camdan iPhone Patenti Aldı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply